هزینه خرید قبر در بهشت ​​زهرا (س) تهران چقدر است؟


روح الله محسنی درباره برخی حواشی در خصوص خرید خانه دائمی گفت: از مردم می‌خواهم این خبر را از منابع رسمی دریافت کنند. قیمت ها منوط به تصمیم شورای اسلامی شهر تهران است، در این سازمان خانه ابدی لوکس یا خاصی وجود ندارد و خانه های ابدی در هر سه حوزه این سازمان یکسان است.

معاون مجتمع عروجیان در یک برنامه رادیویی با اشاره به قیمت خرید خانه ابدی در سال گذشته، یادآور شد: پارسال در قطعه 1 تا 112 قیمت هر خانه ابدی 25 میلیون تن بود که امروز به 27 رسیده است. میلیون و 500 هزار تن . در پهنه دوم که از قطعه 200 تا 258 است، هر طبقه 16 میلیون و 800 هزار تن و در منطقه سه که از قطعه 300 تا 328 است، هر طبقه خانه ابدی حدود 8 میلیون و 800 هزار تن است. و در پهنه سوم از قطعه 300 تا 328 قسمت های عمومی (303) را داریم که برای رصد شهروندان است و یک طبقه به صورت رایگان و دو طبقه فوقانی به قیمت 6 میلیون تن داده شده است.

محسنی بخشی از بودجه سازمان را به دلیل درآمدزایی به خود سازمان نسبت می دهد و همچنین گفت: هزینه خانه های دائمی بهشت ​​زهرا در تهران با سایر آرامستان های تهران قابل مقایسه نیست.

معاون سازمان بهشت ​​زهرا(س) تهران افزایش تعرفه خدمات را یکی از دلایل افزایش قیمت ها در این سازمان دانست و افزود: دو هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم خدمت رسانی می کنند که افزایش حقوق سالانه این مشکل را پوشش می دهد. ” داده می شود.

READ  تولد اولین بچه گوزن زرد در سال 1401 / عکس

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: همه خانه های ابدی یکسان و به یک قیمت هستند و خانه ابدی مجلل و خاص وجود ندارد و اگر یکی از شهروندان بیاید اگر هست خانه ابدی وجود دارد. در هر قسمت از سازمان بهشت ​​زهرا.

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا