هرکاری می‌کنیم، بی‌تعارف از روی دست آمریکایی‌ها و اروپایی‌هاست


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازنده «خندوانه» معتقد است که اگرچه این برنامه ایده های جدیدی دارد، اما همچنان کپی برنامه های دیگر است و خودش به برنامه ای که ساخته است نمره ناپلئونی در سطح جهانی یا کمی بیشتر می دهد.

برای خواندن جزئیات بیشتر گفتگوی همشهری با رامبد جوان را در ادامه بخوانید:

ما در کجای این مدل برنامه نویسی در ساختار برنامه نویسی جهانی قرار داریم؟ آیا ما خوب هستیم؟ متوسط ​​یا کودکی نکته مهم دیگری را بگویم که خیلی ها آن را از دست شما کپی می کنند. ما در حال حاضر برنامه های تلویزیونی زیادی را می بینیم که هر دو مهمان دارند و سعی می کنند کمی صمیمی باشند، و من احساس می کنم یک اصل وجود دارد، یعنی اگر رقیب شما در حال تماشای برنامه های تلویزیونی است که شما از آن عقب هستید، نگاهتان را برگردانید. ، در نظر نگیرید، افق شما چیست؟ در فضای جهانی این مدل برنامه نویسی کجا هستیم و نتیجه ما چیست؟

واقعیت این است که تلویزیون، سینما، تئاتر و این همه رسانه اصلا اصیل نیستند. راستش ما هر کاری می کنیم اول از آمریکایی ها و بعد از اروپایی ها می گیریم و کپی می کنیم.

آیا «خندوانه» برند است؟ امتیاز این برند چیست؟

بله، این یک برند است. نتیجه آن متغیر است.

در مقابل رقبا چه رقبای داخلی و چه رقبای قدیمی آمریکایی و اروپایی. ما کجای تاریخ هستیم؟ حال ما خوب است یا در شرایط بدی هستیم؟

به نظر من «خنده» ناپلئون قابل قبول است. شاید کمی بیشتر از ناپلئون. ببینید، زمانی بود که من واقعاً نمره خوبی می‌دادم، زمان‌هایی بود که نمره پایین می‌دادم. مثلاً فصل قبل ما، فصل هفتم، با اینکه جناب خان در اوج بود، نیما در اوج بود، اما به چند دلیل برنامه خوب نبود.

READ  ابراز رضایت ژاله صامتی از حضور در «عصر جدید»

چرا؟

بلندی تاج بود و اضطراب تاج و اینکه همه ما مریض می شویم، از طرفی بیننده عنصر بسیار مهمی در «خنده» است. انرژی ای که او در استودیو ایجاد می کند غیرقابل انکار است و تصور کنید کار ما به شب هایی منجر شد که در استودیو مخاطب نداشتیم. هیچکس نبود. با سهیل گلمرضاپور کمدین بودم، او گفت: برای من مثل یک کابوس بود. وقتی آمدم روی صحنه ایستاده بودم و تو تنها کسی بودی که در استودیو نشسته بودی. ».

از طرفی همه مهمانانی که دعوت کرده بودیم از تاج نمی ترسیدند. از طرفی گفت بیام ماسک بگیرم، گفتیم بله، گفت نه نمی توانم و اینها علاوه بر اینکه حالم بد است.

57245


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا