نمایشگاه صنایع دستی نوروزی گیلان در منطقه آزاد انزلی

به گزارش خبرآنلاین از انزلی، در ادامه سیاست های حمایتی این سازمان از مشاغل و مشاغل روستایی و تجاری سازی فعالیت های مرتبط با صنایع دستی در منطقه و استان، نمایشگاه نوروزی مجتمع تجاری کاسپین برپا شد.

در این نمایشگاه که از 26 اسفند ماه سال گذشته تا 22 فروردین ماه سال 1390 برپاست، 50 صنعتگر محصولات خود را در قالب 24 غرفه در فضایی به مساحت دو هزار متر مربع به نمایش گذاشته و به فروش خواهند رساند.

در این نمایشگاه آثاری از قبیل حصیر و مصنوعات مرتبط، چرم دوزی، سرامیک، سرامیک، آثار چوبی و منبت در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

به همین دلیل گزارش منطقه آزاد انزلی با برگزاری دوره های آموزشی در دهه اخیر و اجرای طرح ها و بسته های حمایتی از جمله اعطای وام خوداشتغالی کم بهره و برپایی نمایشگاه های ویژه در تابستان، صنایع دستی منطقه و استان را متنوع کرده است. برگزاری نمایشگاه های تخصصی و فراهم کردن بستر حضور هنرمندان این عرصه در نمایشگاه های داخلی و خارجی، زمینه را برای تجاری سازی و رونق کسب و کار مرتبط با صنایع دستی فراهم کرده است.

گفتنی است نمایشگاه صنایع دستی منطقه آزاد انزلی نوروزی از ساعت 10 الی 22 دایر است و علاقه مندان می توانند علاوه بر نمایشگاه از امکانات تفریحی، گردشگری و ورزشی و خدمات در حوزه بازرگانی بهره مند شوند. و فاز گردشگری اولین منطقه آزاد شمال کشور. در کنار خانواده لذت ببرید.

نمایشگاه صنایع دستی نوروزی گیلان در منطقه آزاد انزلی

48


منبع

READ  مرگ به زودی فرا می رسد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا