نقش اقتصاد هنر در برون رفت از مشکلات اقتصادی شهر فراموش شده است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، بیست و هشتمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، امور ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر اهواز به ریاست محمدحسین مولای زمانی و با حضور اعضای بازداشتی کمیسیون آقایان حجت الله زارع زاده، سید محسن موسوی زاده، حمید دغاغله، احمد سراج و عادل شیشه گری.

حجت الاسلام والمسلمین کلاه قاج، مدیرکل فرهنگ اسلامی و رهبری خوزستان در این دیدار گفت: اقتصاد هنر می تواند وضعیت اقتصادی اهواز را به نحو محسوس و مؤثری تغییر دهد و از آن بهره مند شود و برای استفاده درست نیاز به هنر است. ظرفیت وسیع اقتصادی، هنری و فرهنگی شهر اهواز.

مولای زمانی رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهرداری اهواز نیز در خصوص موضوع فرهنگ سازی و توسعه فرهنگی در ادارات گفت: تمامی ادارات و سازمان ها در مقوله فرهنگ و با در نظر گرفتن عامل موازی کاری وارد شده اند. ، می توان گفت گام های موثری برداشته شده است.

مولای زمانی افزود: در این جلسه ظرفیت های زیادی مطرح شد که تاکنون در شورا و شهرداری مغفول مانده است و مقرر شد کمیسیونی متشکل از شورا، شهرداری و سازمان جهت گیری اسلامی برای اولویت بندی ظرفیت ها تعیین شود. توسط نهادهای مرتبط قابل دستیابی است.

گفتنی است این کمیسیون با دستور کار 1)حضور میهمانان محترم حجت الاسلام والمسلمین رضا کلاه قاج در خصوص مسائل فرهنگی شهر و 2) نامگذاری معابر و میادین شهر اهواز در طول 15 سال برگزار شد. – 10 مورد


منبع

READ  توزیع 4 تن مرغ منجمد فاسد در شهرستان بافک
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا