نظر جالب کینگ ریچارد درباره رفتار زشت ویل اسمیت

یک روز پس از سیلی زدن ویل اسمیت، کمدین کریس راک، پدر ونوس و سرنا ویلیامز گفت که او خشونت را محکوم می کند. اسمیت در آن شب برای بازی در «شاه ریچارد» برنده جایزه اسکار شد.

ریچارد ویلیامز از طریق پسرش چاووویت لسین به ان‌بی‌سی نیوز گفت: «ما از تمام جزئیات آنچه اتفاق افتاده اطلاعی نداریم. اما ما از کتک زدن دیگران غافل نمی‌شویم مگر اینکه برای دفاع از خودمان باشد.»
لسین گفت که وقتی اسمیت ناگهان از شوخی راک با همسرش، جادا پینکت اسمیت، ناراحت شد، پدرش به اندازه دیگران متعجب شد. اما لاسین که از زمان سکته مغزی پدر ۸۰ ساله‌اش، سخنگوی او بوده است، در مورد صحبت‌های اسمیت در اسکار توضیحی نداد.

اسمیت در سخنرانی خود گریه کرد و از آکادمی عذرخواهی کرد، اما ضربه روی سنگ را به ریچارد ویلیامز تشبیه کرد که از دخترانش در راه تبدیل شدن به سوپراستار دفاع کرد. اسمیت گفت: «من مانند پدری دیوانه به نظر می رسم، درست همانطور که در مورد ریچارد ویلیامز گفته اند. اما عشق باعث می شود که کارهای دیوانه وار انجام دهید.

نظر جالب شاه ریچارد در مورد رفتار زشت ویل اسمیت

بی بی سی نیوز با ونوس و سرنا ویلیامز تماس گرفت، اما تا کنون هیچکس در مورد رویداد تکان دهنده یکشنبه اظهار نظر نکرده است. هر دوی آنها از روی صندلی های خود در تئاتر دالبی هالیوود تماشا می کردند که اسمیت ظاهراً از شوخی راک در مورد تراشیدن سر همسرش (او از آلوپسی که باعث ریزش مو می شود) و روی آوردن به کمدین عصبانی شد.
ساعاتی پس از اظهار نظر ریچارد ویلیامز، اسکار در بیانیه‌ای در توییتر گفت که او “اقدامات دیشب آقای اسمیت را محکوم می‌کند.” در این توییت آمده است: «ما تحقیقات رسمی درباره این حادثه را آغاز کرده‌ایم و پیگیری‌ها و پیامدهای آن را مطابق با آیین‌نامه، استانداردهای رفتار و قانون کالیفرنیا بررسی خواهیم کرد».

READ  جانشین مطمئن مرادمند و یزدانی از برزیل

نظر جالب شاه ریچارد در مورد رفتار زشت ویل اسمیت

راک بلافاصله به حرکت اسمیت واکنش نشان نداد. اما اسمیت در مهمانی بعد از اسکار با همسر و فرزندانش (پسرانش تری و جیدن و دخترش ویلو) دیده شد.

رویارویی اسمیت با راک روی صحنه به سرعت تبدیل به بزرگترین داستان جوایز اسکار نود و چهارم شد، بسیاری از افراد مشهور این سیلی را محکوم کردند و دیگران از برنده اسکار حمایت کردند.

کمدین ها به ویژه از اسمیت انتقاد کردند. کیتی گریفین در توییتر نوشت: «اجازه بدهید چیزی به شما بگویم، این حرکت بسیار بدی است که روی صحنه بروید و به یک کمدین حمله کنید. اکنون همه ما باید نگران این باشیم که ویل اسمیت بعدی در کلوپ های کمدی و تئاتر چه کسی خواهد بود. راب راینر گفت اسمیت “یک عذرخواهی بزرگ را مدیون کریس راک” است.

بیشتر بخوانید:

پسران ایران به نیمه نهایی مسابقات تنیس غرب آسیا راه یافتند

ایران به جام جهانی راه یافت

رضایت گل محمدی 4 میلیارد بود

251254


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا