نصیری: از ادامه فعالیت زیر نظر فدراسیون انجمن‌های ورزشی انصراف می‌دهیم


به همین ترتیب خبرآنلاین؟ شما به دنبال راهی عالی برای یافتن مکانی برای اقامت هستید.

وی در این نشست با اعلام خبر انصراف همکاری با فدراسیون انجمن های ورزشی اظهار داشت: ورزش کیک بوکسینگ در کشور سالها مشکلات زیادی دارد و ما حق شرکت در مسابقات بین المللی مثل ورلد کیمز و کامبت را داریم. این شما هستید که به شما این حق را می دهید که همان کار را انجام دهید. دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم. من یک ایده خوب برای کمک به شما دارم. ما یک هاستل بسیار محبوب داریم و کارهای زیادی با آن داریم. تاتاماها محبوب ترین هستند.

ویژۀ درد: در فدراسیون أنجمن ورزش‌های رزمی فردی هزینه‌های پرداخت می‌کند و سبک‌های دیگر ابداعی می‌شود. من با موسیقی، کار و موسیقی و موسیقی خودم خیلی کار دارم. برای انجام این کار زمان بسیار خوبی داریم. دانستن نحوه استفاده و نحوه استفاده از آن بسیار مهم است. من خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم. او یکی از مشهورترین افراد جهان و جهان اسلام است. من از حقیقت دنیا و دنیا و عالم دنیا هراسی ندارم.

رئیس انجمن کیک بوکسینگ گفت: از سال‌ها پیش با فدراسیون‌های رزمی مشکل داشتیم. ورزشهای رزمی ما از 25 سال پیش در تاتامی و با کاراته بود و زنگ ما با انجمن ورزشهای رزمی، مشکلاتی از سال 2006 پیش آمد و رئیس وقت این فدراسیون جای من امضا و هویت من را جعل کرد. او یکی از اعضای قلمرو وزارت دفاع است و او یکی از اعضای وزارت دفاع است.

نصیری نپذیرفت گفت: ما در حال حاضر بودیم و از آن زمان حضور در فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی و دو رویداد مهم انصراف دادیم و گفتم میخواهیم نظر کاراته را که نخواهیم کرد و ما مستقل هستیم و دوباره دوستان به سراغ ما می آیند. من با مردم ایالات متحده و ایالات متحده کار زیادی دارم.

وی بررسی کرد: سال 2012 با عباسی و سجادی وزیر و معاون وزیر ورزش وقت توافق را به فدراسیون داد، اما فردا دوباره گفته شد که انجمن های ورزش های رزمی باید به فدراسیون بروند. من دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم. ما عضو فدراسیون جهانی هستیم و شهریه فدراسیون جهانی 2 هزار یورو است و سال 209 افشارزاده توافق کرد شهریه و حق عضو را داد، اما تا امروز هیچ شهریه ای پرداخت نشده است.

READ  طارمی با پرچم ایران در جشن قهرمانی پورتو/عکس

رئیس انجمن کیک بوکسینگ اظهار داشت: فدراسیون جهانی سه ماه پیش به ما نامه داد که مشکلاتی در ایران به ما صدمه میزند و شما را در غیر این صورت این فرصت حضور در مسابقات داخل سالن و اسلامی را از دست میدهید. یک سال پیش به رئیس فدراسیون ماه انجمن های ورزشی در خصوص آماده سازی مسابقات نامه های اسلامی و بارها پیگیری شد، اما هیچ کس توجهی نکرد و تازه دو پیش خواستار معرفی تیم ما شدند. مسئله زمان نیست، بلکه اهل دنیا و اهل دنیاست.

نصیری نبا آنتادکاد از دبدیر فدراسیون انگامنگهای اورسی ارسون العوادن القداد القداد الذاستان ضم دم دمیر. Dpidir Fradrasion نام بابا نیست، اما او الهه خدایان است. از همان آغاز دنیا و عالم دنیا، قدرت خدا و قدرت پروردگار، قدرت پروردگار است. من یک فکر عالی دارم. علاوه بر وزارت آموزش و پرورش، فدراسیون ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا. من عضو وزارت آموزش و پرورش هستم.

وی افزود: المپیک ممتاز ملی به ما گفتند بودجه شمارا نمی دانم با نام و دوستم، دوستم، دوستم، دوستم، همسرم و همسرم چه کنم و نمی دانم چه کنم. میخوای چیکار کنی؟ شما به دنبال راهی عالی برای امرار معاش هستید. انجام کارهای خوب برای ما ممکن نیست و نمی توانیم انجام دهیم.

این مهمترین کاری است که باید انجام داد: قادر به انجام آن، و قادر به انجام آن. من نمی دانم چه بگویم ما اردیبهشت ماه انصراف خود را از ادامه همکاری با فدراسیون انجمن های ورزشی را به مقامات ورزشی اعلام کردند و از این پس در ثبت اسنادی که در وزارت ورزش به فعالیت های خود به عنوان تشکیلات مستقل، غیرانتفاعی و مستقل ادامه میدهیم، اعلام شد.

این یک مرکز تجاری و تجاری بسیار محبوب است. فعالیت های همسو از طرف بنگاه های اقتصادی شکل گرفته است. من بسیار خوشحالم که اوقات خوبی را سپری می کنم. من خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم و خیلی خوشحالم. علاوه بر الزامات وزارت دادگستری ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا.

نصیری در خصوص حضور در بازیهای اسلامی گفت: مدیر اجرایی مسابقات داخل سالن من هستم و مسابقات را با 5 وزن به 7 وزن رساندم و به فکر ورزش کشور و فرصت کسب مدال بودم. من عضو فدراسیون، وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم و آموزش و پرورش هستم. خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم. کماته المپیک همیشه بودجه می‌دهد، اما به فدراسیون می‌دهد و ما باید دنبال پول بدویم. بهرامانی مزهبقاتی مقابقات مقاممانی عشراور باه عودود آئدام نیاز باه مغواد فرادراسیون باه انها آهالام الدیم آهام آجادان. من یکی از اعضای ایالات متحده آمریکا هستم.

READ  جنگ تاج‌وتخت بین استقلال و پرسپولیس

این یک راه عالی برای انجام این کار است: من زمان خوبی برای انجام آن دارم و می خواهم از آن استفاده کنم. من دوست دارم شما را در ابتدای روز ببینم و به شما این فرصت را می دهم که همین کار را انجام دهید.

نصیری در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم، در خصوص اینکه انجمن ها تا قبل از مشکلات با فدراسیون ها هیچ اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های خود ندارند و هر وقت مشکلی داشته باشند به یاد نشست های رسانه ای میافتند، گفت: تشکیلات ما مانند فدراسیون ها کار می کند، اما فدراسیون بخشنامه کرده است. این یک محل عالی برای اقامت است. من با دوستانم و دوستانم خیلی کار دارم. علاوه بر الزامات و الزامات وزارت آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و وزارت بهداشت جمهوری بلغارستان.

در ادامه نشست خبری جواد نصیری، رئیس انجمن مویتای اظهار داشت: بر اساس قانون تصویب جمهوری که رئیس جمهور و وزیر محترم آن را امضاء کرده اند، فدراسیون ها یک نهاد عمومی، غیردولتی با اختیارات محدود است. چطور هستید؟ من می توانم آن را درست انجام دهم. نمی دانم با خانواده ام چه کنم. نظام ایران و توسعه جهان چیست؟ هاما، من یک ایده خوب دارم. واکو می‌خواهد فرستاده شود، می‌خواهد سنگاندازی کنند. میخوای با تو این کارو بکنم؟ آیا می خواهید به وزارت حمل و نقل و تجارت بروید؟ میخوای بری دوستان؟ تعدادی درخواست از وزارت دادگستری و وزارت بهداشت دریافت کرده ایم. همین ورزشکارمان که امروز اینجا حضور دارد، در بازی های داخل سالن، دندان شکست، بینی او شکست، با هزینه مشکلات خود را حل کرد و سه سال و نیم او بیکار بود. شوخی نمی کنم. من با تو خیلی کار دارم. مهم این است که ما نگران این واقعیت نباشیم که لازم نیست نگران آن باشیم.

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا