نشست هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان حمل و نقل داخلی با مدیر تامین اجتماعی هرمزگان


بر اساس گزارش ها خبرآنلاین“بهروز گلپاگون” رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بار بندرعباس در این جلسه با اشاره به اهمیت پرداخت حقوق و بیمه افراد گفت: روز کاری و در صورت وجود تخلف، آن را انجام می دهد. برای برخورد جدی با شرکت یا گروه مرتبط با آن ضروری است.

«مهران نجاتی» رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان هرمزگان در این نشست گفت: مبنای این کار این است که بارنامه هایی که شرکت های حمل و نقل از رانندگان دریافت می کنند صرف تامین دستمزد، حقوق و مزایا به رانندگان می شود. پرسنل شرکت های حمل و نقل». بودن. وی با یادآوری اینکه کار انجمن با استخدام متفاوت است، افزود: در زمان استخدام، بیمه و کسر مبلغ مورد نظر در متن قرارداد درج شده است، اما باربری ها فقط در ازای دریافت هزینه معینی از رانندگان دریافت می کنند. شبانه روزی خدمات دانش.” و گزارش هزینه ها را به صورت کاملا شفاف به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ارائه کند.

ˈهومن بندهیˈ عضو انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های حمل و نقل گفت: با اشاره به سهم 10 درصدی شهر حمل و نقل نگین ترابران از بارنامه، تصریح کرد: شهر حمل و نقل بندرعباس شهری تخصصی است. به هر شرکت 5000 متر مربع زمین اختصاص داده شده و بر اساس مقررات مشوق های لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در نظر گرفته شده است و این 10 درصد کارمزد طبق مقررات به صورت شفاف اخذ می شود که هزینه آن نیز مشخص شده است.

READ  بازنشستگان بخوانند/ افزایش دستمزد، تورم را بالا می‌برد؟

شاکر یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان باربری داخلی بندرعباس ادامه داد: ایجاد بنگاه های اقتصادی به منظور تسهیل قوانین و مقررات مربوطه در نتیجه.

خوشحال،عضو هیئت مدیره شهر حمل و نقل افزود: در این خصوص با تاکید بر اینکه درآمد شرکت های حمل و نقل از محل صدور بارنامه و هزینه آن کاملا مشخص است، گفت: از مدیرعامل درخواست کردیم. بررسی و ممیزی اسناد و مدارک و اسناد حقوق و مزایای سالانه افراد تحت پوشش شرکت ها باید در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار گیرد.

«عباس اکبری» مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان نیز به ماده 47 قانون رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: شرکت های مشمول حسابرسی باید سالانه در هر سال مالی بررسی شوند.

عباس اکبری گفت: با اعلام اینکه درخواست حسابرسی از سوی شعب تامین اجتماعی داده می شود، تاکید کرد: حسابرسی ها از طریق بازرسی از موسسات حقوقی انجام می شود.

من باید بگویم؛ در این جلسه مقرر شد به منظور شفاف سازی، رفع ابهامات و رفع چالش های پیش رو، نشست مشترک کارشناسان با حضور مسئولین مالی شرکت های حمل و نقل برگزار شود.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا