نایگات


سیاوش غلامی از پیدا شدن 11 کوهنورد و طبیعت گرد گمشده توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در ارتفاعات استان گیلان طی 48 ساعت گذشته خبر داد و اظهار کرد: دوم اردیبهشت ماه سال جاری و در ساعت 23:03 گزارشی مبنی بر گم شدن پنج کوهنورد. فرمن به مرکز فنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر أستان شيلان.

وی با اشاره به عوامل امدادی به محل وقوع حادثه افزود: پس از دریافت گزارش حادثه، با دستور رئیس هلال احمر شهرستان فومن دو تیم از شعب این شهرستان به محل وقوع حادثه شدند.

جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به پیدا شدن پنج گمشده کرد: پس از 9 ساعت عملیات جستجو در ارتفاعات، هر پنج کوهنورد توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر پیدا کردند.

غلامی به گمشدگان غار رشی رحمت آباد رودبار اشاره کرد و گفت: گمشدگان غار رشی رحمت آباد و کاتب بعد از تلاش شش ساعت گروه امدادی در پسطالکوه خورگام پیدا شدند.

وی با اشاره به گم شدن از گردشگران در منطقه رحمت آباد بلوکات رودبار، اظهار کرد: محض دریافت مفقود شدن از مسافران و گردشگران در منطقه غار رشی رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار، یک تیم امداد و نجات به منطقه اعزام شدند.

مدیر هلال احمر گیلان با بیان اینکه تلاش شش ساعت گروه امدادی پایگاه شهید آقایی رودبار نتیجه می دهد، افزود: تیم امداد و نجات هلال احمر با کمک اهالی و بومیان منطقه گردشگران و گم شده را پیدا کردند.

نلامی با اشاره به صعب العبور بودن مناطق مختلف شهرستان، فت: دردشگران مفقود ش

مدیر هلال احمر گیلان همچنین به پیدا شدن یک طبیعت گرد در حوالی آبشار لاتون آستارا اشاره کرد و متذکر شد: با دریافت این گزارش دو تیم امدادی از پایگاه صیادلر آستارا و تیم واکنش سریع اردیبل به محل حوادث حادثه اعزام شدند.

READ  عکس: اخاذی میلیونی کیا موتورز و مایکروسافت!

وی افزود: پس از چند ساعت عملیات جستجوی مورد نظر توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر پیدا ا با

من نمی دانم با شما چه کنم.

۲۳۳۲۳۳


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا