نامه‌ای از نادر ابراهیمی؛ سازمان مجاهدین، فاسدترین گروه شبه سیاسی


متن این نامه را در ادامه می خوانید:

“یا راست

بهبود عزیز، سلام!

ارادتمند، از نظر ذهنی، با اشاره به کنش‌ها و واکنش‌هایی که مدیران، کارمندان و کارمندان حوزه هنری به من، مرد کوچک زمانه ابراز می‌کنند، به دو دسته «دوست» و «دشمن» و گاهی « متولد» و «غیر محلی». من به اشتراک می گذارم. اما متأسفانه، من هرگز انسان شناس درستی نبودم و بارها و بارها در زندگی ام اتفاق افتاده است که بدانم قضاوت من در مورد این یا آن شخص کاملاً اشتباه بوده است.
ادب و مهربانی شما در دلبستگی و نامه دوستانه ای که برایم فرستادید یک بار دیگر به من ثابت کرد که قاضی خوبی نیستم و دشمنی و کینه ای که نسبت به شما داشتم (که به خاطر این احساس می خواستم از هم جدا شوم درست نیست. تا شش جلد بعدی و شش جلد بعدی داستان های انقلاب را به زیبایی منتشر کنم. اینک برای جبران گناه ناخواسته روحی خود، شما را وکیل و وکالت می کنم تا چاپ جدید را منتشر کنید. همانطور که شما می خواهید و از طرف من قرارداد را امضا کنید.

(البته توصیه صمیمانه من این است که در صورت امکان تصاویر دست و پا گیر کتاب ها را حذف یا تغییر دهید.) به خصوص مجاهدین که به فاسدترین و منحرف ترین گروه شبه سیاسی تاریخ تبدیل شده اند، ما را مجبور به تجدید نظر در یک اثر نکنند. هر دو نسخه در صورت ماندگار بودن در تاریخ می ماند و در مقطعی مورد استفاده مورخان قرار می گیرد، شاید من تحت فشار و تحت تأثیر ممیزی قالب کتاب را تغییر نداده ام تا در صحت آن تردید کنم. بازم ممنون نادر ابراهیمی 15/7/73 »

READ  واکنش پیمان معادی به فروریختن ساختمان متروپل


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا