میزان گندم خریداری شده در قزوین از سال گذشته بیشتر شد


به گزارش خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی علایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از یک واحد تولید آرد در شهر قزوین اظهار داشت: علاوه بر بازدیدهایی که در سال های اخیر از واحدهای صنعتی به صورت متوالی انجام شده است، از ابتدای سال جاری تاکنون امسال با توجه به اهمیت موضوع برای کشاورزی، واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و صنایع وابسته انجام می شود و امروز بر اساس این سیاست از یک مجتمع دامداری و کشاورزی و یک واحد تولید آرد بازدید کردیم.

وی افزود: برنامه ریزی های لازم برای حمایت از کشاورزان و محصولات آنها انجام شده و نهادهای متولی این حوزه موظف به پیگیری مشکلات واحدهای بازدید شده هستند.

علایی بیان کرد: در حاشیه بازدید از مجتمع کشاورزی و دامپروری که در مجاورت باغ سنتی واقع شده است، مقرر شد جهاد کشاورزی طرح الگویی را در این مجموعه دنبال کند تا فعالیت باغ سنتی در این مجموعه ادامه یابد. روشی موجه

نماینده عالی دولت در استان به مناسبت بازدید از یک کارگاه تولید آرد گفت: خبر خوش در خصوص گندم این است که به فضل الهی علیرغم اینکه فصل برداشت هنوز به پایان نرسیده است، در یک میدان خرید گندم، رکورد خرید کل سال گذشته را پشت سر گذاشتیم و با وجود ترس از خشکسالی، انتظار داریم با درصد افزایش قابل توجهی در زمینه خرید گندم مواجه شویم.

استاندار قزوین گفت: منابع مالی برای خرید گندم از کشاورزان در حال بررسی است و هزینه ها در مدت زمان کوتاهی پرداخت می شود.

48


منبع

READ  تعداد روزانه بیماران کرونایی در کرمانشاه به 16 نفر کاهش یافت
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا