موج ستایش ها از یوسف تیموری/ یاد علی انصاریان در فینال «جوکر» چه فضایی به وجود آورد؟


خاطره علی انصاریان توسط محمدرضا علیمردانی یوسف تیموری را احساساتی، غافلگیرکننده رقبا و تماشاگران کرد و موجی از واکنش های مثبت را متوجه او کرد.

به یاد علی انصاریان

محمدرضا علیمردانی در بخشی از این دیدار به علی انصاریان اشاره کرد و یوسف تیموری تحت تاثیر خاطره او قرار گرفت و نتوانست جلوی اشک های خود را بگیرد. او با تصمیمی شگفت انگیز از شادی انصاری که تصویرش با خنده یاد می شود شروع به خندیدن کرد و از سیامک انصاری خواست تا او را از مسابقه خارج کند. انصاری هم از این تصمیم استقبال کرد و به تیموری کارت قرمز داد. یوسف تیموری به دلیل احساسات صادقانه، بی دقتی در برد و باخت و حذف داوطلبانه از مسابقات تقریباً مورد تمجید همه تماشاگران قرار گرفت.

یوسف تیموری، برنده اصلی جوکر

یکی از فعال ترین شرکت کنندگان در جوکر یوسف تیموری بود. او با حرکات خنده دار خود رقبای خود را می خنداند و معمولا سعی می کرد افراد جدی تری را بخنداند. این باعث شد که بسیاری از تماشاگران از عملکرد او انتقاد کنند و این تصور که او رقبای خود را برای یک پیروزی بی رحمانه مسخره می کند، اما خنده عمدی او در قسمت آخر فینال همه قضاوت های منفی را تغییر داد. تیموری پیش از این در دیدار مقابل یوسف صیادی پیروز شده بود و به نفع خود عقب نشینی کرده بود و به تماشاگران ثابت کرد که تلاشش برای خنداندن حریفان و کاری که انجام داده برای بردن این مسابقه نبوده است. اگرچه محمدرضا علیمردانی در فینال اول پیروز شد، اما یوسف تیموری به عمد او را حذف کرد و محبوبیت خاصی در بین تماشاگران به دست آورد و حتی تحسین تماشاگران منتقد را برانگیخت. برخی از تماشاگران فضای هیجانی مسابقه را شوخی دانستند و به شدت تحت تاثیر حضور احسان علیحانی قرار گرفتند، اما یوسف تیموری ناگهان احساساتی شد، تصمیم او برای خنده و ترک مسابقه برای لحظاتی اتفاق افتاد و به همین دلیل مورد قبول اکثریت قرار گرفت. تماشاگران و یوسف تیموری چهره محبوب این مسابقه شدند.

READ  کدام مجری برنده رقابت برنامه تحویل سال می‌شود؟

2323


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا