منصوریان: امیدوارم گرد و خاک به ما امان بدهد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; علیرضا منصوریان پیش از دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان گفت:

حادثه امروز آبادان که شهرمان را عزادار کرد قربانیان زیادی برجای گذاشت و متاسفانه حجم خسارات آبادان سراسر کشور را فرا گرفت و شهر را در خلسه و سکوت فرو برد. این مصیبت وارده را به هموطنان عزیز تسلیت عرض می کنم. خدای ناکرده تعداد کشته ها در حد 5 نفر باشد و نه بیشتر.

او اضافه کرد:

مردم آبادان باید ما و تیم فوتبال ما را شریک بدانند. من به دلیل اینکه با اتوبوس آمده بودیم در نشست خبری شرکت نکردم و از همه دوستان عذرخواهی می کنم. بازی فردا خیلی سخت خواهد بود. با توجه به اهمیت مسابقه برای حریف و ما و اینکه دو سه هفته نباختیم، دو هفته به خاطر داوری و هفته گذشته به دلیل شرایط سوزان از دست دادیم، امیدواریم فردا سربلند باشیم.

منوریان گفت:

هر دو تیم برای پیروزی به زمین می روند. خدا نکنه غباری که الان اعلام می کنند فردا ما را از بازی در همان مسجد سلیمان نجات دهد. الان دیدم تلویزیون خوزستان به خاطر گرد و غبار زیرنویس دارد. اگر سازمان لیگ تصمیم بگیرد اینجا برگزار شود، سلامتی هر دو تیم را می خواهیم تا خدای ناکرده بهترین ها برای شرایط بدنی فرزندانمان و تیم مقابل رقم بخورد. اگر به خاطر آب و هوا و خاک تصمیم بگیرند جای دیگری برگزار کنند، حاضریم در شهر دیگری بازی کنیم.

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  بیرانوند، گرانترین گلر تاریخ لیگ می‌شود؟/عکس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا