معجون عشق جاودانه رهبر کره شمالی را فاش کنید!

به گزارش رادیو آسیای آزاد، تاکنون واکسن های کره شمالی به سربازانی که در پروژه های ساخت و ساز ملی کار می کنند تزریق شده است.

دو منبع ناشناس جزئیات این سایت خبری را ارائه کردند و توضیح دادند که چگونه خودروهای مجهز به بلندگو در شهر گزارش‌هایی را از محل‌های تزریق واکسن اعلام کردند و اینکه واکسن‌ها هدیه‌های سخاوتمندانه‌ای از سوی کیم جونگ اون بودند.

یک مقام دولتی پیونگ یانگ که نخواست نامش فاش شود، گفت که خودروهای بلندگو در حالی که سربازان را با واکسن‌های چینی واکسینه می‌کنند، پیام‌های تبلیغاتی سیاسی منتشر می‌کنند.

منبع دیگری این ادعا را تایید کرد و گفت که یک وسیله نقلیه اطلاعاتی در محل تزریق واکسن وجود دارد و با صدای بلند تبلیغ می کند که “این واکسن اکسیر عشق ابدی است” توسط کیم جونگ اون.

یک منبع ناشناس گفت که این واکسن ها از چین وارد شده است، اما نوع آن را مشخص نکرد.

در 12 مه، کره شمالی اولین مورد تب کرونر را تایید کرد و کیم جونگ اون بعداً از مقامات این کشور به دلیل واکنش ضعیف آنها به این ویروس انتقاد کرد. از آن زمان، رسانه‌های رسمی کره شمالی همچنان ادعا می‌کنند که تاج و تخت کوچک شده است.

کارشناسان می ترسند که اپیدمی کرون به یک فاجعه وحشتناک در کشور تبدیل شود، زیرا مردم کره شمالی اصلا واکسینه نشده اند. در سپتامبر 2021، این کشور از پذیرش نزدیک به سه میلیون دوز واکسن چینی Sinovac خودداری کرد و گفت که این واکسن ها باید به کشورهایی ارسال شود که بیشتر به آن نیاز دارند.

READ  امیر عبداللهیان: تهران اراده و اراده خوبی برای دستیابی به توافق دارد

اخیرا، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا گفته است که کره شمالی به پیشنهاد واشنگتن برای ارسال واکسن علیه تاج و تخت پاسخ نداده است.

واکسیناسیون سربازان کره شمالی در حالی آغاز شده است که سایر شهروندان کره ای از اینکه هنوز به آنها تزریق نشده اند ناراحت هستند.

311311


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا