مطهری:‌ می دانیم از چه راهی به سپاهان ضربه بزنیم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر گفت: باید از شهر سیرجان و مسئولان این شهر و باشگاه گل گهر هم تشکر کنم که شرایط را برای میزبانی ما از سپاهان فراهم کردند. قبل از شروع باید بگویم که حلقه مفقوده ای در فوتبال داریم و احترام متقابل بسیار کم است.

وی افزود: متقابل احترام متقابل این روزها در فوتبال ما بسیار کم شده است. ما از اسطوره ها و پیشکسوتان خود یاد گرفتیم که به یکدیگر احترام بگذاریم. در قدیم احترام زیادی برای یکدیگر قائل بودند، اما در عصر جدید این مشکل را نمی بینیم. هر روز شاهد چالش های جدیدی هستیم، قبل از شروع مسابقه، مدیران، مسئولان، بازیکنان و مربیان حرف های غیرحرفه ای می زنند و برخی هواداران فضای بسیار بدی را در فضای مجازی ایجاد می کنند. این مشکلات برای فوتبال ما خوب نیست.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: فردا مسابقه بزرگی است. اما می بینیم که همیشه برای این دیدار و همچنین دربی تفاوت وجود دارد. من می خواهم بگویم که همه باید به یکدیگر احترام بگذارند. در واقع احترام متقابل حلقه مفقوده فوتبال ماست. دوست دارم همه در هر شرایطی به هم احترام بگذارند نه اینکه با صحبت های غیر منطقی سعی در جذب هواداران داشته باشند.

مطهری با اشاره به دیدار مقابل سپاهان گفت: ما میزبان هستیم اما نمی‌دانم چرا بازی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود. این اتفاق در شهر دیگری افتاده است اما پرسپولیس بی خانمان است، این اتفاق هنوز برای من مشخص نیست و هنوز در تعجبم که چرا بازی باید در شهر سوم برگزار شود. البته جا دارد از سیرجانی های عزیز و هوادارانشان که همیشه لطف داشتند تشکر ویژه داشته باشم. این دیدار در دقیقه 90 بدون تماشاگر خواهد بود، این ظلم بزرگی به هواداران پرسپولیس و هواداران ماست که می خواستند این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.

READ  طعنه‌ سنگین به بارسا در جشن قهرمانی رئال!

وی افزود: تیم ما این همه هزینه کرد تا به سیرجان بیاید و بتوانیم در این شهر هم هوادارانمان را راضی کنیم. آنها برای ایجاد نشاط و شادابی به ورزشگاه آمدند اما ناگهان در دقیقه 90 گفتند که هواداران نمی توانند به ورزشگاه بیایند.» عنوان فردی که حرفه ای کار می کند سنگین است و به فوتبال ما کمکی نمی کند، شرایط بدی ایجاد می کنند. .

سرمربی پرسپولیس گفت: بد نیست مدام از احترام متقابل صحبت کنیم. همچنین مصاحبه ای را با پائولو مالدینی به یاد دارم که گفت در دربی میلان و اینتر که بازی بسیار سخت و جذابی بود، من کاپیتان میلان و خاویر زانتی کاپیتان اینتر بودم. یکی شد و گفتیم: «ببخشید کاپیتان. این چیزها فوتبال ما را بزرگتر می کند. “همه ما باید به یکدیگر احترام بگذاریم. می خواهم این را به شما یادآوری کنم.

مطهری گفت: سپاهان تیم قابل احترامی است و همه می دانند که او در قسمت هجومی سرعت بسیار خوبی دارد. ما باید بتوانیم این تیم را کنترل کنیم و در هنگام دفاع خیلی فشرده بازی کنیم. سپاهان تیمی است که اگر فضا را به او بدهید از فضا به خوبی استفاده می کند. باید روی دفاع تیم تمرکز زیادی داشته باشیم و خیلی فشرده بازی کنیم. باید شیفت های دفاعی را زیاد تماشا کنیم تا بتوانیم در قسمت تهاجمی حریف را کنترل کنیم. در بخش حمله تاکتیک ها را بررسی کردیم و می دانیم که چگونه سپاهان را بزنیم.

وی افزود: امیدوارم فردا در مرحله اول بازی فوق العاده جذاب و دیدنی برای بینندگان تلویزیون باشد و در نهایت پرسپولیس سه امتیاز را بگیرد. ما سه نفر می توانیم امتیاز بگیریم.”

READ  درخواست اسکوچیچ از فدراسیون برای بازی تدارکاتی

وی درباره غیبت های این تیم مقابل سپاهان پاسخ داد: وحید امیری و عیسی الاحسر عمل شدند. برایشان آرزوی سلامتی دارم. تقدیم به وحید، عیسی، فرشاد فرج و بازیکن تاجیک ما.

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا