مشارکت مربیان مرکز سمنان در جشن الفبا


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، جشنواره الفبا با حضور مربیان مراکز فرهنگی هنری ثابت و سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در میامی، مهدیشهر، شماره یک سمنان و گرمسار برگزار شد. نیمه اول ژوئن 1401. .

بر اساس این گزارش سمانه رحیمی این مسئولیت را بر عهده دارد مرکز فرهنگی و هنری میامی برگزاری جشن الفبا به همت ابراهیم عسگریان مربی کانون سیار فرهنگی و هنری روستایی پیش از ظهر چهارشنبه 4 خردادماه در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری سیدعلی حسینی و همچنین در شنبه 7 خرداد: تمامی دانش آموزان در کانون و طرح مدرسه حضور داشتند و در نهایت مدیر دبستان از همکاری خوب مربیان کانون در طول سال تحصیلی و اجرای فعالیت های مفرح، متنوع و کتاب خوانی تقدیر کرد.

رحیمی در این مراسم در خصوص غنی سازی اوقات فراغت، ارائه کانون پرورش فکری و فعالیت های تابستانی آن صحبت کرد.

مربی مرکز فرهنگی و هنری سیار روستایی میامی وی همچنین گفت: روز چهارشنبه 13 خردادماه سال جاری در جشن الفبای کلاس اول و جشن دانش آموختگی دانش آموزان پایه ششم دبستان فلق روستای کردآباد شرکت کرد و در کنار برنامه به ارائه فرهنگی پرداخت. فعالیت و سرود خواند.

مابوبه حیدر پیشتاز است مرکز فرهنگی هنری کانون مهدیشهر از مشارکت و همکاری مربیان در هلدینگ جشنواره الفبا در مدرسه پسرانه ایثار واقع در منطقه کم برخوردار طالب آباد اعلام شد و گفت: علاوه بر برنامه، فعالیت های مختلفی از جمله قصه گویی، شعرخوانی، مسابقه، نمایش عروسکی، معرفی کتاب، و دیگران. توسط مربیان انجام می شود.

حیدریان در بخشی از این جشن به معرفی کانون پرورش فکری، فعالیت ها و اهداف برجسته آن پرداخت.

READ  سفر رئیس امور عشایر به خوزستان

راحیل رجبی پیشتاز است مرکز فرهنگی هنری شماره یک مرکز سمنان وی گفت: جشن کلاس اولی مدرسه خیرساز زنده سیفاله علمی در مرکز خیریه سایه بان امید برگزار شد و برنامه های متنوعی از جمله قرائت قرآن، خواندن سرود ملی، شعر خوانی، سرود «ما بچه های ایرانیم» برگزار شد. قرائت شعر الفبا، اجرای سرود یار دبستانی من، معلم و مادران با بیان جملات ادبی، اهدای جوایز و ثبت خاطرات در قالب عکس یادگاری و… توسط معلمان و دانش آموزان تجلیل شدند. .

رجبی یادآور شد: در بخشی از برنامه کارشناس آموزش ابتدایی سمنان جشنواره الفبا را در محیط شاد و جذاب کانون پرورش فکری بسیار زیبا توصیف کرد و نوع برنامه های مناسب فضای کتابخانه را تشریح کرد.

در ادامه برنامه، محرابیان مدیر مدرسه علمی با اشاره به اهمیت مطالعه و فواید کتابخوانی، عضویت دانش آموزان در کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان کانون پرورش فکری و شرکت در کارگاه های تخصصی را از جمله موارد زیر دانست. طرح مفید و ضروری در کانون و کلاس های فرهنگی، هنری و ادبی آن.

رئیس مرکز فرهنگی هنری شماره یک سمنان در پایان این جشن با ارائه این مرکز و کارگاه های عمومی و تخصصی و توزیع بروشورهای کلاس های تابستانی از خانواده ها خواست نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

مهدی هدایت فر مسئولیت دارد کانون فرهنگی هنری گرمسار وی از برگزاری جشنواره الفبا با همت اسماعیل کندلی مربی کتابخانه سیار روستایی برای 62 دانش آموز کلاس اولی مدرسه حیات در مناطق کم برخوردار این شهرستان خبر داد و گفت: فرهنگ را در قالب قصه گویی، شعر خوانی و … ارائه کردند. مسابقات، نمایش فیلم و غیره

READ  معاون عمرانی استاندار کرمان اعلام کرد: برآورد اولیه خسارت سیل در استان کرمان 2330 میلیارد تومان است.

باید بگویم؛ در جشن الفبا علاوه بر مربیان و اولیا تعدادی از مسئولین، رئیس اداره آموزش و پرورش و متخصصان امور ابتدایی شهرستان حضور داشتند.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا