مسمومیت مشکوک آبراموویچ پس از مذاکرات صلح!

ماه گذشته، اعلام شد که رومن آبراموویچ، میلیاردر روسی و مالک باشگاه فوتبال چلسی، میانجیگری برای توافق صلح بین اوکراین و روسیه است.
سخنگوی رومن آبراموویچ با تایید این خبر گفت که طرف اوکراینی از او خواسته است تا از روابط خود در مسکو برای دستیابی به یک راه حل مسالمت آمیز استفاده کند.

مسمومیت مشکوک آبراموویچ پس از مذاکرات صلح!

این سخنگو افزود که به دلیل حساسیت موضوع، رومن آبراموویچ هنوز درباره رویدادهای اخیر بین دو کشور و میانجیگری خود اظهار نظری نکرده است.

الکساندر رادنیانسکی، تهیه کننده روس الاصل اوکراینی تبار نیز این مذاکرات را تایید کرد. این میلیاردر روسی که گفته می شود روابط نزدیکی با ولادیمیر پوتین دارد، در هفته های اخیر به ویژه در بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته است. او به طور غیرمنتظره ای اداره امور چلسی را به متولیان موسسه خیریه این باشگاه سپرد و سپس توسط دولت انگلیس تحریم شد تا از فروش باشگاه به چلسی سودی نبرد و حق اداره دیرهنگام باشگاه را نداشته باشد.
مسمومیت مشکوک آبراموویچ پس از مذاکرات صلح!

وال استریت ژورنال امروز در یک خبر ویژه گزارش داد که آبراموویچ و دو عضو بلندپایه اوکراینی در نتیجه مذاکرات صلح ماه گذشته مسموم شدند.

آبراموویچ و دو مذاکره کننده اوکراینی پس از دیدار در پایتخت اوکراین علائمی مانند قرمزی چشم، اشک و درد مداوم و پوسته پوسته شدن پوست صورت و دستان او را تجربه کردند. آبراموویچ دائماً بین مسکو، کیف و سایر مکان‌های مذاکره در حال حرکت بود.

مسمومیت مشکوک آبراموویچ پس از مذاکرات صلح!

هنوز مشخص نیست که حمله ادعایی ناشی از یک عامل بیولوژیکی یا شیمیایی یا نوعی حمله با تشعشعات الکترومغناطیسی بوده است. رئیس جمهور زلینسکی، که در هفته های اخیر با آبراموویچ ملاقات کرد، به وضوح تحت تأثیر قرار نگرفت. به گزارش وال استریت ژورنال، همه آنها بهبود یافته اند و جانشان در خطر نیست.

READ  خشم برنابئو علیه گرت بیل پس از دو سال/عکس

ادعاهایی وجود داشت مبنی بر اینکه افراط گرایان مسکو می خواستند مذاکرات صلح را برای پایان دادن به جنگ مختل کنند.

ادامه مطلب

پشت صحنه تکذیب حمید استایلز / اسکوچیچ فرو ریخت!

با ظاهر جدید ستاره آبی در تمرین استقلال آشنا شوید / عکس

فقط این نامه “یحیی” را بخوانید!

251254


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا