مرکز تصویربرداری بیمارستان شهید رجایی قزوین افتتاح شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت در مراسمی با حضور عبدالله دیدبان رئیس دانشگاه تصویربرداری (MRI) در مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی به بهره برداری رسید.

عبدالله دیدبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در مراسم سالگرد آزادسازی خرمشهر گفت:

وی گفت: عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مدیون شهداست و شایسته است در این ایام خجسته یاد و خاطره همه شهدای جنگ، انقلاب اسلامی و مدافعان حرم و سلامت را گرامی داشته و به آنها ادامه دهیم. سفر.”

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین افزود: یکی از مشکلات ما در بیمارستان شهید رجایی قزوین نبود مرکز تصویربرداری (MRI) برای خدمات رسانی به بیماران بود که از سال 1378 مجوز و خریداری شده است و امروز نیز تلاش کردند. شاهد آماده شدن آن هستند.

دایبان یادآور شد: تهیه این دستگاه 40 میلیارد تن هزینه دارد و تجهیزات خریداری شده از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های با تکنولوژی بالاست که تشخیص تصویربرداری بیماران دارای اضافه وزن را نیز انجام می دهد.

وی گفت: دوربین های قدیمی نمی توانستند از افراد دارای اضافه وزن عکس بگیرند و معمولا بیماران استان به استان های دیگر مراجعه می کردند که خوشبختانه با راه اندازی این مرکز بیماران به سایر مناطق اعزام نمی شوند.

دیدبان در ادامه از تکمیل بخش های درمانی بیمارستان شهید رجایی خبر داد و گفت: در کنار تجهیز بخش های درمانی، در حال ساخت یک بخش اضافی در بیمارستان هستیم که وضعیت خدمات رسانی را بهبود می بخشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان اینکه بخش مجاور بیمارستان شهید رجایی به سرعت در حال ساخت است، گفت: مدیریت دانشگاه به دنبال تامین اعتبار است و امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبار، شاهد بازسازی این بیمارستان در قزوین باشیم. شیوه.”

READ  دمای هوای خوزستان تا هشت درجه افزایش می یابد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا