مرغ منجمد 40 هزار تومانی طی روزهای آینده وارد بازار می شود

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران از عرضه زیاد مرغ منجمد با قیمت 40 هزار تومان در بازار خبر داد.

جبرئیل برادی گفت: این قیمت 5 هزار تومان کمتر از قیمت مصوب است و برای تنظیم بازار عرضه می شود.

بردری تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت مرغ گرم در بازار و در راستای رفاه حال مصرف کنندگان، تحویل مرغ منجمد در تمامی مراکز تحویل اعم از فروشگاه های زنجیره ای، برندهای منتخب و سازمان میادین آغاز شده است.

وی افزود: با هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام به منظور تسریع در تنظیم بازار این کالای اساسی، هر کیلوگرم مرغ منجمد با قیمت 40 هزار تومان با پنج هزار تخفیف به فروش می رسد. تومان از قیمت مصوب .

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: واحدهای تجاری و مغازه ها می توانند برای تهیه مرغ منجمد به صورت عمده و توزیع با شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران تماس بگیرند.

    مرغ منجمد 40 هزار تومانی طی روزهای آینده وارد بازار می شود

قیمت مرغ به دست تعزیرات افتاد

هفته گذشته مسعود امرالهی، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی نامه ای به روسای جهاد کشاورزی استان های سیستان و بلوچستان، چهار محال و بختیاری، کرمان، خراسان، رضوی ارسال کرد. ، خوزستان، کرمانشاه و تهران با موضوع نظارت بر مرغداری ها به مدت 43 روز نوشت:

بر اساس دستور صادره، جهت جلوگیری از افزایش قیمت و عرضه گوشت مرغ مورد نیاز به بازار استان، خواهشمند است در مهلت مقرر به روسای بازرسی با همکاری معاونت امور دام، معاونت بازرگانی و بازرگانی دستور فرمایند. حراست استان تمام مرغداری هایی را که بیش از 43 روز از زمان جوجه یکروزه خود دارند فهرست کند. زمان استخراج است در صورتی که این مرغداری ها با استفاده از ظرفیت بسیج پلیس در مبارزه با مفاسد اقتصادی و با هماهنگی دادستان های استان با مراجعه به این مرغداری ها، مرغ ها را به کشتارگاه ها نفرستند و تخلف تایید شود، از کشتار مرغ جلوگیری کنند. اقدامات جدی صورت می گیرد و پرونده متخلفان به سازمان ارسال می شود و تعزیرات حکومتی ارسال می شود.

READ  قیمت رهن و اجاره در عبدل آباد چقدر است؟

پس گزارش دهید قیمت مرغ در روزهای اخیر افزایش یافته است. قیمت این محصول در برخی فروشگاه ها بالاتر از قیمت مصوب کیلویی 60 هزار تومان است.

بیشتر بخوانید:

217 46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا