مردم تهران برای رفتن به شمال باید از مسیر فیروزکوه استفاده کنند


سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به حجم زیاد بازگشت مسافران از شهرهای شمالی کشور گفت: شمال محور کرج – چالوس و همچنین محور تهران – شمال به مازندران ممنوع است.

وی گفت: بنابراین تا دستور بعدی تردد در شمال این دو محور انجام نمی شود و رانندگان می توانند برای رسیدن به مقصد از مسیرهای جایگزین مانند مسیر فیروزکوه استفاده کنند.

سرهنگ شیرانی درباره وضعیت جاده های کشور نیز گفت: ترافیک نیمه پرتردد در مسیر جنوب به شمال محور هراز حدفاصل زیار به آب اسک و منطقه گزنک و مسیر شمال به جنوب این محور در محدوده محدوده تونل شماره یک رینه و آب اسک نیز وضعیت مشابهی در محور قزوین – رشت در محدوده شهرستان رودبار گزارش شده است که در سایر محورها نیز ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور درباره وضعیت هواشناسی جاده ها نیز گزارش داد: در برخی محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و کردستان بارش برف و باران است.

بیشتر بخوانید:

تردد در جاده چالوس و آزادراه شمال تا اطلاع ثانوی ممنوع است

233233


منبع

READ  رمال گفت اگر می خواهی زبان مادرت را ببندم، طلاهایت را در فلان قبرستان دفن کن / فردا رفتم دنبال طلاها. رمل گفت مرده ها آنها را بردند تا طلسم درست کنند!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا