مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان: حمایت از صنعت برق را وظیفه خود می دانیم


به گزارش خبرآنلاین از خراسان، حسین محمودی امروز در همایش سندیکای صنعت برق خراسان که با محوریت بررسی چشم انداز پنج ساله صنعت برق و بررسی فرصت ها و تهدیدهای آن برگزار شد، گفت: یکی از وظایف اصلی ماست. استفاده از امکانات نظام و انقلاب است که علیرغم همه محدودیت‌ها به شمار می‌رویم. نمونه ای از این احتمالات این است که امروزه بالغ بر 90 درصد ظرفیت صنعت برق کشور در داخل تولید می شود.

وی ادامه داد: با وجود فشار تحریم ها، کشور در این سال ها گام های بلندی برداشته است. در این مدت یکی از بزرگترین فرصت های کشور ما نیروی انسانی است که بزرگترین قدرت در صنعت برق کشور است.

محمودی با اشاره به حمایت های صورت گرفته از سوی صنعت برق خراسان گفت: این حمایت به دو صورت انجام می شود. یکی از انواع حمایت ها حمایت معنوی است. بر این اساس صنعت برق از ایده های همه کسانی که مشکلات صنعت برق را حل می کنند حمایت می کند. همچنین از هر فرآیندی که می تواند به بهبود استفاده و کاهش هزینه ها کمک کند، پشتیبانی می کند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان خاطرنشان کرد: مشکل دیگر استفاده حداکثری از ظرفیت های بومی است. این یک تکلیف قانونی برای صنعت برق است. ضمن اینکه حفظ دستاوردهای صنعت برق از دیگر وظایف ماست.

وی با تاکید بر تسریع در پرداخت مطالبات پیمانکاران برق گفت: خوشبختانه شرکت برق منطقه ای خراسان نسبت به سایر شرکت های برق منطقه ای در پرداخت مطالبات پیمانکاران سرعت بیشتری دارد. در این مسیر سعی می کنیم تنها به منابع مستعد تکیه نکنیم.

READ  هلال احمر در رویدادهای هفته گذشته کرمان به 91 نفر کمک کرد

محمودی تصریح کرد: یکی دیگر از وظایفی که صنعت برق برای رسیدن به اهداف خود دارد، رفع موانع مختلف در محیط کار است. در این حوزه صنعت برق سعی در رفع موانع دارد و آماده کمک به رفع آنها است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان گفت: باید توجه داشت که سرمایه صنعت برق قدرت چانه زنی و مشاوره آن است که یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود. بنابراین وظیفه ما این است که تا حد امکان از این 2 گروه حمایت کنیم.

46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا