مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی معرفی شد

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربیاین مراسم با حضور حمیدرضا پیرپیران معاون توزیع و قربانی توانیر مدیر حراست توانیر، یاسر رخبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی و مدیر عامل تولید نیروی برق و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت برق برگزار شد. شرکت پخش.
حمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با قدردانی از زحمات چند سال اخیر صنعت برق آذربایجان غربی گفت: استان آذربایجان غربی همواره در خط مقدم خدمت رسانی به مردم بوده و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
وی افزود: نباید فراموش کنیم که خدمت به مردم یک فرصت است و باید قدر فرصتی را که در اختیار داریم بدانیم و وظایف خود را به گونه ای انجام دهیم که افراد صنعت برق در بین مردم شناخته شده باشند.
در این مراسم طاهر کیامر، مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن تشکر از زحمات نجات الله علینژاد مدیرعامل، به تشریح برخی از چالش های پیش روی این شرکت پرداخت و تاکید کرد: طرح ارائه شده توسط شرکت توانیر باید جدی گرفته شود. سرعتی که در سطح استان اعمال شود.
وی همچنین ادامه داد: هوشمندی فعالیت ها، استفاده حداکثری از اعتبار و بودجه، تعامل با رهبری استان و استفاده از توانمندی های شرکت های دانش بنیان و مدیریت جهادگران فرصت هایی است که می توان از آنها برای انجام ماموریت استفاده کرد. شرکت “.

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی معرفی شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: بخش‌هایی مانند اهرم، پایش هوشمند داده‌ها و داده‌ها، اصلاح تعرفه‌ها، اقتصاد صنعت برق و امنیت شبکه و همچنین مواردی مانند قرائت مکانیزه، انرژی‌های نو و تجدیدپذیر و بسیاری موارد دیگر به باشد ساختارهای توزیع سنتی و فعلی از ساختار و برنامه خاصی پیروی می کنند و نیاز دارند.
وی در ادامه سخنان خود استان آذربایجان غربی با چند کشور و شاهراه تجاری با اروپا و چند کشور دیگر را از مزیت های مغفول مانده استان در صنعت برق برشمرد و گفت: همسایگی آذربایجان غربی با چند کشور قابلیت تبدیل شدن به یک انرژی را دارد. این امر مسئولیت مدیران صنعت برق استان را تشدید می کند.
کیامر در پایان سخنان خود تاکید کرد: رسالت اصلی ما تامین معیشت مردم در حوزه برق است و باید با همدلی و همکاری برای ارتقای صنعت برق تلاش کنیم.
پس از جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، راهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی با تقدیر از زحمات کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان تصریح کرد: استان آماده باش است. .
وی همچنین گفت: 100 درصد مشترکان شهری و 98.99 درصد مشترکان روستایی در نتیجه سال ها تلاش و کوشش از نعمت برق برخوردارند که در هر شرایطی حتی پیاده، خدمات رسانی و برق پایدار به مردم را بر سر راه خود قرار داده است. دستور جلسه.
رخبردین در پایان با تبریک به مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم این شرکت در راستای توسعه استان و محرومیت زدایی گام های موثری بردارد.

READ  هفت پروژه برق رسانی در شهر سمنان افتتاح شد

عشق و علاقه به خدمات رسانی مطلوب و برق رسانی پایدار به مردم از مولفه های اصلی شاغلان در صنعت برق استان است.
نجات الله علینژاد رئیس شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: استان آذربایجان غربی هم از نظر شرایط آب و هوایی و هم از نظر موقعیت جغرافیایی یکی از سخت ترین استان های کشور است.
علی نژاد عشق و علاقه به خدمات رسانی خوب و تامین برق پایدار را از مولفه های کلیدی کارکنان صنعت برق استان دانست و گفت: با وجود شرایط سخت استان، کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان شبانه روز تلاش می کنند. منبع تغذیه پایدار انسانی.
گفتنی است در پایان این مراسم ضمن تجلیل و تجلیل از زحمات نجات الله علینژاد در دوران مدیریت این شرکت، طاهر کیامر به سمت مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی منصوب شد.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا