مدارس غیردولتی کشور تحت پوشش خدمات بیمه سرمد هستند.


به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در نشستی با حضور یعقوب رشنوادی، مدیرعامل بیمه سرمد و عباس معزی، مدیرعامل و علیرضا رمضانیان، مشاور مالی و مشاور برنامه ریزی صندوق توسعه مدارس غیردولتی، تفاهم نامه بیمه ای بین دو گروه و خدمات بیمه مدارس غیردولتی کشور به سرمد واگذار شد.

با امضای این تفاهم نامه کلیه خدمات بیمه مدارس غیردولتی کشور برای اولین بار در بیمه سرمد ادغام شد تا این شرکت افتخار ارائه خدمات به کارکنان مدارس غیردولتی و خانواده های آنان را داشته باشد.

یعقوب رشنوادی پس از امضای این تفاهم نامه با اشاره به اینکه تجمیع بیمه مدارس غیردولتی در کشور برای اولین بار در حال انجام است، گفت: تمام تلاش ما در بیمه سرمد ارائه خدمات مناسب و به موقع است و امیدوارم بتوانیم. از تمامی امکانات شرکت استفاده کنید.«در خدمت معلمان و کارکنان مدارس غیردولتی و جامعه فرهنگی کشور سهم کوچکی داشته باشید.

مدیرعامل بیمه سرمد افزود: بیمه سرمد شرکتی جوان است که با حمایت بانک صادرات ایران با ارائه خدمات جدید و محصولات به روز وام خود را به دست آورده و سعی دارد پشتوانه ای مطمئن برای بیمه گذاران خود باشد.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه مدارس غیردولتی افزود: امیدواریم بیمه سرمد با توانمندی های خود بتواند رضایت کارکنان مدارس غیردولتی کشور را جلب کند و این تفاهم نامه آغاز همکاری باشد. . بین دو گروه.»

بیش از 17 هزار و 800 مدرسه غیردولتی در کشور عضو صندوق حمایت از توسعه مدارس غیردولتی هستند و از خدمات این صندوق استفاده می کنند.


منبع

READ  چالش ها در مسیر تولید دانش بنیان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا