مدارس استان خوزستان از ۱۴ فروردین ماه بازگشایی می شود


به گزارش خبرگزاری خوزستان آنلاین به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و روابط عمومی استان خوزستان؛ کوروش مودت بعدازظهر امروز دوشنبه 9 فروردین 1401 به مدیران نواحی و نواحی آموزشی خوزستان اظهار داشت: آماده سازی مدارس; ارتقای شاخص های سلامت و همچنین رفع چالش های پیش روی مدارس از مهمترین اقدامات مجموعه آموزش و پرورش استان برای زمینه سازی برای بازگشایی مدارس سراسر استان از 5 فروردین 1401 است.

وی با اشاره به تصمیم ستاد تاج و تخت کشور مبنی بر بازگشایی مدارس در 14 فروردین ماه گفت: همه مدارس دولتی و غیردولتی مشمول مصوبه ستاد تاج و تخت کشور هستند و بی شک حمایت اولیا و دانش آموزان و همکاران مبنای آن است. .” در 14 فرواردین 1401 دوباره ظاهر می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به موفقیت استان در اکولوژی تاج؛ وی خاطرنشان کرد: در مسابقات دانش آموزی در رشته طبیعی و همچنین 4850 مدرسه utm رتبه کشوری و بین المللی کسب شده است. همچنین رشد قابل توجهی در هر دو شاخص فضای آموزشی و نیروی کار در استان خوزستان حاصل شد.

مودت در پایان یادآور شد: دستورالعمل جدید آموزش مستقیم به زودی از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ می شود تا نحوه حضور دانش آموزان متناسب با شرایط فعلی مشخص شود.

48


منبع

READ  میراث ناملموس کشور را با نوشتن کتاب و قصه گویی حفظ کنیم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا