محمود فرهنگ دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در متن تصمیم کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به محمود فرهنگ به عنوان دبیر دوازدهمین تئاتر صاحبدلان آمده است:

رویداد تئاتر صاحبدلان به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای نمایش مذهبی، فرصتی شایسته برای حمایت از روی صحنه بردن نمایش هایی با مضامین طولانی انسانی و مذهبی و صحنه ای درخشان و هرمی شکل برای خلق آثاری تاثیرگذار بر اساس مدرن ترین و خلاقانه ترین تئاترهاست. مواد و روش ها.
این رویداد با بهره گیری هوشمندانه از تجربیات قبلی و راهنمایی های کارشناسانه با دانش دقیق، نیازسنجی، آسیب شناسی و تهیه دید منطقی و واقع بینانه و برنامه ریزی کارشناسانه، قابلیت تبدیل شدن به یک کنفرانس ماندگار و پویا را دارد.
نظر به تجارب و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «دبیر دوازدهمین تئاتر بین المللی صاحبدلان» منصوب می شوید.
رویکرد بین المللی این دوره فرصت مغتنمی است تا آثار هنرمندان عزیز ایرانی بر اساس دانش دقیق، نمونه های ارزنده تولیدات تئاتری و تجربه تئاتر کشورهای دیگر به نمایش گذاشته شود و دریچه ای روشن برای تعامل هنری و تبادل تجربیات هنرمندان باز شود. . .
امید است در سایه الطاف پروردگار مهربان و با بهره گیری از تمامی توان کارشناسی و اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی و همراهی با علاقه مندان به نمایش های مذهبی پیروز و سربلند باشید. راه.”

259259


منبع

READ  تلاشگری «آنیسا - ستیلا» و مهربانی «کارن همایونفر» در عصر جدید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا