مثل بچه سرراهی با ما برخورد کردند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; داوود سیدعباسی در نشست خبری پس از شکست 2 بر یک پرسپولیس گفت: بابا کدام تیم را ول کن، ما فوتبال بازی نمی کنیم، جنگ نابرابر است. 5 هفته بود که تیم ما را کشتند، مدام می گفتند باید اخراج می شدند، اما نکردند، امروز پنالتی ما را نگرفتند. آیا ماشین باید امشب باخت؟ این تیم در این فصل روز خوبی نداشته است، چرا آن را امتحان نکنیم؟ چرا اینقدر راحت از کنار این بازیکنان می گذری؟ اگر VAR بیاید چه امتیازی در فوتبال ایران رد و بدل نمی شود؟ او با ما مثل یک تیم جاده ای رفتار کرد. از دور همه پنالتی دیدند اما اجرا نکردند.

وی افزود: چهار بازی است که می گویند داوری اشتباه می کند، باید قدر تیم های شهرستانی را بدانی اما ما از اول فصل راهی تیم شده ایم، من در مورد چه چیزی صحبت کنم؟ قرار بود مقابل پرسپولیس چه کار کنیم که نکردیم، نیمه اول خیلی خوب نبودیم، اما در نیمه دوم باید چه کار می کردیم؟ این بازیکنان به خصوص با شرایطی که تیم در ابتدای فصل داشت و اتفاقاتی که در تیم شهرهدرو افتاد درصد زیادی از پول خود را دریافت نکردند. کسی صحبت نکرد آنها مدام می گفتند این هفته اشتباه بود، هفته گذشته اشتباه بود. چه چیز بیشتری میتوانم بگویم.

سید عباس تاکید کرد: شما نمی دانید این بازیکنان در چه شرایطی بازی می کنند. من قدرتی ندارم که این برد را به پرسپولیس تبریک بگویم، بلاهایی که بر سر این تیم آمده است را به مسئولان استانی تبریک می گویم.

READ  کنایه پرز به امباپه؛ او برای ما تمام شد!

سرمربی تیم شهرهدرو که به شدت عصبانی شده بود در ادامه صحبت های خود با فریاد گفت: من بازیکنان من از اول فصل مال خودشان بوده اند. فقط تیم های ضعیف و ما بیچاره ها طمع داریم مثل تیم جاده ای با ما برخورد کردند کمک داور به من می گوید قاضی مقصر است. داور صحنه را ندید اما همه دیدند که پنالتی است، اگر آن پنالتی نبود من دیگر فوتبال بازی نمی کردم. چهار هفته باید بازیکنان حریف را مقابل ما اخراج می کردند.

وی ادامه داد: امیدوارم شهرخودرو درس عبرتی برای همه تیم های شهرستانی باشد. در مورد چه چیزی صحبت کنیم در مورد مشکلات فنی چه باید گفت. 40 درصد بازیکنان ما برای اولین بار در لیگ برتر بازی می کنند. خدایا ما هم تو را دوست نداشتیم! حق ما را به بازیکنانمان ندادند، دنیا جواب می دهد 6 هفته داورها اشتباهی بازی می کنند. باید دست این بازیکنان را ببوسید. نیروهای ما کافی نیستند.

وی افزود: VAR بیاورید و ببینید کدام تیم قهرمان می شود. ببینید نتایج چگونه به این سمت می رود. مسئولان استان باید درس عبرتی برای آنها باشند.

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا