ماهی بدهید، کتاب بگیرید! – خبرآنلاین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین رویا فتحی سرپرست فرهنگسرای سرو از برگزاری هفتمین دوره برنامه حوض ماهی پریان در ایام نوروز با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از 5 فروردین 1401 خبر داد.

وی گفت: در این برنامه کودکان و نوجوانان می توانند ماهی سفره هفتگی خود را به کتابخانه های فرهنگسراها تحویل دهند و در ازای این کتاب هدایایی دریافت کنند. این ماهی ها برای عمر بیشتر در استخرهای شهر رها می شوند.»

فتحی ادامه داد: همچنین به کودکانی که در کنار استخر عکس می گیرند و به آدرس اینستاگرام mahei houze gheseha ارسال کنند، قرعه کشی و جوایزی اهدا می شود.

وی افزود: برنامه ماهی داستان ماهی به کودکان می آموزد که در کنار علایق خود به طبیعت و محیط زیست نیز فکر کنند و همچنین به آنها یادآوری می کند که باید دوستدار محیط زیست بود و برای حفاظت از آن گام برداشت.

علاقه مندان برای شرکت در برنامه حوض پریان می توانند به فرهنگسرای ملل، اشراق، معارف، اندیشه، گلستان، رازی، امید، خاوران، مهر، تهران، امام (ره)، خانه فرهنگ امامزاده یحیی (ع) مراجعه کنند. تا 11 آوریل ) و خانه فرهنگ فدک.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه داستان های درخت ماهی با شماره تلفن 1837 تماس بگیرند.

259245


منبع

READ  بهزاد عمرانی برای مرضیه برومند خواند
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا