مانور بهداشتی اورژانس در قزوین برگزار شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین گفت: مانور بهداشتی اورژانس به مدت دو روز به مناسبت هفته هلال احمر و صدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر برای توانمندسازی تیم های فوریت های پزشکی و حفظ آمادگی امدادی سحر برگزار شد. و تیم های حمایت روانی.» در شهر شریفی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مانور با رویکرد بهداشتی، توانبخشی، امدادی، فرهنگی و آموزشی توسط نمایندگان مجلس در زمینه بهداشت، درمان و توانبخشی، امداد و نجات، جوانان، داوطلبان و آموزش جمعیت هلال احمر استان قزوین انجام شد، افزود: درمان اورژانسی، در شامل پزشکان، پرستاران، ماماها، داروسازان، متخصصان تغذیه، روانشناسان و محیط بانان، ارتوپدهای فنی و پیراپزشکان خدمات رایگان در این منطقه ارائه می کردند.

آصفی ادامه داد: در این مانور تیم حمایت روانشناختی سحر متشکل از دو گروه تخصصی PFA (کمک های اولیه روانشناختی) و CFS (فضای دوستدار کودک) به ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی، آموزشی و روانشناختی و برنامه های فضایی مناسب برای کودکان می پردازد. و اشیاء «آنها کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی هایی مانند کتاب را بین کودکان منطقه توزیع کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین خاطرنشان کرد: در این مانور عملیات جستجو و نجات با پیش فرض زلزله انجام شد و برنامه های دیگری نیز در این مانور اجرا شد.

48


منبع

READ  سفر 25 تاجر عراقی به استان چهارمحال و بختیاری
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا