مانع جهش / مقاومت خیره کننده بعدی بیت کوین کجاست؟

هر بیت کوین امروز با 5.13 درصد افزایش به 47000 دلار و 1 سنت رسید. یکی از دلایل اصلی رشد این رهبر در بازار ارزهای دیجیتال، سیگنال دیروز وزیر خزانه داری آمریکا به بازار ارزهای دیجیتال بود.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا اذعان کرد که ارزهای دیجیتال دارای مزایایی هستند. یلن گفت که کریپتو به سرعت در حال رشد است و اکنون “نقش مهمی” در بسیاری از تصمیمات سرمایه گذاری ایالات متحده ایفا می کند و افزود که وزارت خزانه داری در حال کار بر روی توصیه های نظارتی برای نوآوری صحیح است.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC گفت: «بدیهی است که خزانه داری به طور قابل توجهی رشد کرده است و اکنون نقش مهمی را نه در تجارت، بلکه در تصمیمات سرمایه گذاری ایفا می کند. بسیاری از آمریکایی ها.

بیت کوین وارد معاملات نفتی روسیه شده است

از سوی دیگر، بیت کوین معاملات نفتی روسیه را نیز انجام داده است. پاول زاوالنی، مدیر کمیسیون انرژی پارلمان روسیه، گفت کشورهای دوستی که از روسیه نفت می خرند، می توانند هزینه آن را با پول ملی یا ارزهای دیجیتال خود بپردازند.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که روسیه از کشورهای دشمن می خواهد که هزینه گاز را به روبل پرداخت کنند.

یک محقق انرژی در بی‌بی‌سی می‌گوید: «بیت‌کوین ممکن است جایگزینی برای ارزهای متعارف در هنگام پرداخت پول نفت و گاز روسیه باشد، اما یک جایگزین بسیار فرار است.

تعداد کیف پول های بیت کوین از 40 میلیون فراتر رفته است

امید ساعی، معامله گر و تحلیلگر بازارهای مالی، دلایل افزایش قیمت بیت کوین را اینگونه بیان کرد: مجموعه نهنگ ها نیز در این مدت افزایش چشمگیری داشته است و سبد بیت کوین از مرز 40 میلیون عبور کرده است، یعنی در حال حاضر 40 میلیون نفر صاحب بیت کوین هستند و به طور کلی. ، افرادی که بیت کوین می خرند آن را برای سرمایه گذاری کوتاه مدت نمی خواهند و برنامه بلندمدتی برای این کار دارند.

READ  خبر جدید وزیر کار از یارانه بازماندگان/ بالاخره همه بازماندگان یارانه خود را دریافت کردند؟

از طرفی تعداد بیت کوین هایی که در صرافی ها بوده اند بسیار کم است و زمانی که بیت کوین وارد صرافی ها می شود معمولا به دلیل فروش آنها بوده و وقتی از صرافی ها خارج می شوند به این دلیل است که بیت کوین ها بالاتر هستند. قیمت ها در این رابطه، سرمایه گذاران بیت کوین های خود را از بازار سهام خارج می کنند تا آنها را با قیمت های بالاتر بفروشند.

از نظر فنی، خریدهای زیادی انجام شد و پس از پایان خریدها، قیمت ها شروع به افزایش کردند.

رفتار روسیه و آمریکا نیز نقش بسزایی در افزایش قیمت بیت کوین داشته است و هر چه استقبال از بیت کوین بیشتر شود، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

مانع بعدی مقاومت بیت کوین کجاست؟

امید ساعی، معامله گر و تحلیلگر بازارهای مالی در ادامه به این سوال که سد بعدی بیت کوین کجاست، می گوید. وی گفت: اولین هدف بیت کوین 52000 دلار است اما در این بین سطوح 48000 دلاری، 48500 دلاری و عدد روانی 50000 دلاری ممکن است مقاومتی باشد که در سر راه بیت کوین قرار دارد و پس از 52000 دلار قیمت این است. ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت. می تواند تا 55000 دلار برسد.

    مانع جهش / مقاومت خیره کننده بعدی بیت کوین کجاست؟

223227


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا