«قیمه» به پری‌ناز ایزدیار: گوشت نخوردی که «قباد» را از دستت درآوردند!

قسمت دوم «مهمان» جدیدترین ساخته ایرج طهماسب در مقام نویسنده، کارگردان و مجری با حضور پریناز ایزدیار بازیگر سرشناس تئاتر، سینما، تلویزیون و شبکه سینمای خانگی امشب پنج شنبه فروردین ماه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. 25 1401 در شبکه سینمای خانگی.

“مهمان” با حضور 7 عروسک به نام های “شا / بش”، “دی جی”، “کیمه هانوم”، “کاتهانم”، “پشه”، “هوشگل بابا” (مگس ها) و یک کودک کار یک آتش نشان و سه بازیگر. به نام سیروس، نوروز و سهیلا پخش می شود.

در قسمت دوم «مهمونی» «قیمه خانم» که «استانبول با گوشت چرخ کرده» را برای ایزدیار ساخته بود، پاسخ داد: «من گوشت نمی خورم». «گوشتی را که زنان درنده در زندگی اش آتش زدند، نمی خورد. آنها گوشت می خورند که می دانند چگونه بخورند.

قیمه خانم خطاب به پریناز ایزدیار ادامه داد: «تو با بدبخت ها همون گوشه می نشینی و گریه می کنی. «بی‌بازی بیش از حد می‌کنی، چشمانت را می‌بندی، گوشه می‌نشینی، شوهرت بیرون است و با زنانی که گوشت می‌خورند غذا می‌خورد».

«قیمه خانم» به سریال «شهرزاد» ساخته حسن فاتی با بازی پریناز ایزدیار، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و … اشاره دارد.

روزهای پخش مهمونی در دو هفته نوروز، سه شنبه و پنج شنبه دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین است و از هفته سوم فروردین فقط پنج شنبه پخش می شود.

«قیمه» به پریناز ایزدیار: گوشتی را که «قباد» از دست داد، نخوردی!

259259


منبع

READ  اتهامِ کارگردان سینما به رییس صداوسیما: می‌خواهید شبکه نمایش‌خانگی را نابود کنید و مردم را به سمت ماهواره سوق دهید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا