قیمت مرغ کمتر از نرخ مصوب شد


به گزارش خبرآنلاین، علی رحیمی رئیس اتحادیه طیور و پروتئین بندرعباس گفت: بازار مرغ بندرعباس به خوبی در حال انجام است و کمبودی در عرضه وجود ندارد.

وی افزود: قیمت تحویل از 55 تا 56 هزار تن در کیلوگرم است که کمتر از نرخ مصوب است و در صورت عرضه بیشتر در بازار قطعا قیمت کمتری پیدا می کند.

به گفته رحیمی، قیمت مرغ به تدریج در حال کاهش است، اما با توجه به اینکه بخشی از گوشت مرغ استان به خارج از استان تحویل می شود، قیمت آن بیشتر است زیرا چند هفته پیش بیماری در مرغداری های بستک و بخشی از مرغ شیوع پیدا کرد. به خارج از استان تحویل داده شد.اما با افزایش تولید مرغداری های بستک قطعا قیمت کمتری خواهد داشت.

رئیس اتحادیه پرندگان و پروتئین بندرعباس نیز گفت: اگر جوجه ریزی بر اساس برنامه ریزی مدون در واحدهای مرغداری انجام شود قطعا قیمت ها کاهش می یابد.

وی همچنین گفت: مرغ یخی برزیلی نیز با 49 هزار تن موجود است.

امروزه با وفور گوشت مرغ و کاهش تقاضا در برخی از شهرهای کشور، قیمت مرغ به کمتر از 45 هزار تن عرضه می شود که نشان از تعادل درصدی این محصول در بازار به دلیل اصلاح قیمت ها دارد. دوره ارز ترجیحی

گفتنی است بر اساس لیست قیمت جدید ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ به صورت فله 55 هزار و 500 تن و برای مصرف کنندگان 59 هزار و 800 تن است.


منبع

READ  کاهش قیمت خودرو در بازار/ رکود بازار خودرو در انتظار سیگنال های جدید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا