قیمت سقف قبر در بهشت ​​زهرا چقدر است؟


روح الله محسنی درباره برخی حواشی خرید خانه ابدی گفت: از مردم تقاضا داریم اخبار را از مراجع رسمی دریافت کنند، اظهار کرد: قیمت ها منوط به تصمیم شورای اسلامی شهر تهران است، هیچ گونه تجملاتی وجود ندارد و مناطق خانه ابدی خاصی در این سازمان وجود ندارد. همان خانه های ابدی

قائم مقام مجتمع اروجیان در یک برنامه رادیویی با اشاره به قیمت خرید خانه ابدی در سال گذشته، یادآور شد: سال گذشته قیمت هر خانه ابدی در قطعات 1 تا 112 25 میلیون تن بود که امروز به 27 رسیده است. میلیون و 500 هزار تن . در پهنه دوم که از قطعه 200 تا 258 است، هر طبقه 16 میلیون و 800 هزار تن و در منطقه سه که از قطعه 300 تا 328 است، هر طبقه خانه ابدی حدود 8 میلیون و 800 هزار تن است. و در منطقه سه یعنی از قطعه 300 تا 328 قسمت های عمومی (303) را داریم که برای رصد شهروندان است و یک طبقه رایگان و دو طبقه بالا به قیمت 6 میلیون تن داده شده است.

محسنی بخشی از بودجه سازمان را به دلیل درآمدزا بودن آن بر عهده سازمان دانست و گفت: هزینه خانه های ابدی بهش زهرا در تهران با سایر آرامستان های تهران قابل مقایسه نیست.

معاون سازمان بهشت ​​زهرا(س) تهران افزایش تعرفه خدمات را یکی از دلایل افزایش قیمت ها در این سازمان دانست و خاطرنشان کرد: 2000 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم خدمت می کنند و افزایش حقوق سالانه این موضوع را پوشش می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، محسنی تاکید کرد: تمام خانه های دائمی یکسان و با قیمت یکسان هستند و خانه دائمی مجلل و خاصی وجود ندارد و اگر یکی از شهروندان بیاید در صورت امکان می تواند به هر نقطه از شهر مراجعه کند. سازمان بهشت ​​زهرا(س) خانه ابدی بخر.

READ  بیماران مبتلا به تاج جدید را به کمتر از 70 کاهش دهید

بیشتر بخوانید:

قیمت قبر در تهران چقدر افزایش یافته است؟

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا