قیام و یک دقیقه سکوت به احترام خبرنگار شهید


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت شهادت شیرین ابوعقلی روزنامه نگار فلسطینی-مسیحی به شرح زیر است:

شهادت سرکوب‌شده خانم شیرین ابوعقلی، روزنامه‌نگار فلسطینی-مسیحی که بر اثر شلیک مستقیم سنگرهای تروریستی و بی‌رحم رژیم صهیونیستی جان باخت، و شهادت این روزنامه‌نگار شجاع را که 25 سال دفاع می‌کند، به شدت محکوم می‌کند. مبارزه مشروع مردم فلسطین علیه اشغالگری را به تصویر می کشد. خطاب به ملت مقتدر و مظلوم فلسطین؛ به جنبش های مقاومت و مبارزان آزادی در سراسر جهان تبریک می گوییم.

دشمن صهیونیستی با شهادت این روزنامه نگار مسیحی به جهانیان ثابت کرد که از نظر این رژیم هیچ تفاوتی بین مسلمانان و مسیحیان و پیروان سایر ادیان و مذاهب وجود ندارد و هدف این رژیم بشریت در زیر چتر آمریکایی است. پشتیبانی.

امروز بار دیگر ملت های جهان آزادی سردار شهید سلیمانی را که شجاعانه از همه پیروان همه ادیان به ویژه مسیحیان در عراق و سوریه حمایت کردند و در مقابل حملات خونین داعش و تکفیری ها به شهادت رسید، جشن گرفتند. . صهیونیست های خونخوار با شهادت این شیرزن بی دفاع فلسطینی؛ او نشان داد که در ورطه ذلت; می خورم؛ آنها پست، ظالم و ظالم هستند و بی شرمانه اصول، آداب و رسوم و حقوق بشر بین المللی را زیر پا می گذارند.

این شهادت همچنین پیامی جدی به رژیم هایی است که بی پروا قبح سازش و عادی سازی با دشمن صهیونیستی را زیر پا گذاشته اند و باید پاسخگوی ملت قهرمان فلسطین و ملت های آن باشند که چرا همدست جنایتکاران صهیونیست شدند و ملت ها هر چه زودتر تصمیم بگیرند. باید ننگ این خیانت را از پاشنه خود بردارند.

READ  معاون امور هنری: لغو کنسرت‌ها کذب است

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی از تمامی مجالس جهان خواست شهادت این خبرنگار بی دفاع را محکوم کنند و به احترام این شهید در اولین جلسه مجلس یک دقیقه سکوت کنند. . از کمیته حقوق بشر سازمان ملل نیز خواسته شده است که این رژیم نژادپرست را محکوم کرده و آن را از شورای حقوق بشر حذف کند. ما بار دیگر از جامعه بین المللی درخواست می کنیم که موضوع اخراج این رژیم نژادپرست را در دستور کار اولین جلسه خود قرار دهد.

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا