قهرمانی زودهنگام، پاشنه آشیل استقلال مجیدی می‌شود؟


استقلال در این فصل به اولین و اصلی ترین هدف خود رسید، اما ماموریت آبی ها در این فصل تمام نشده است و هدفی بزرگ و غیرممکن در ابتدای فصل محقق می شود!

استقلال در سه هفته آینده لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک، مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان خواهد رفت اما نتایج این دیدارها تاثیری در قهرمانی او نخواهد داشت اما نباختن در این سه دیدار رکوردی ویژه در لیگ برتر خواهد بود. تاریخ لیگی که شاید در آسیا بی نظیر باشد.

در فوتبال اروپا و در دهه های اخیر، آرسنال تنها تیمی بود که در سال 2004 بدون حتی یک شکست قهرمان جام حذفی انگلیس شد و یک جام و یک جام به او اهدا شد.

حالا استقلال هم انتظار دارد این تیم این رکورد را نهایی کند و در سه بازی آینده شکست نخورد و یکی از بهترین قهرمانان فوتبال ایران باشد. اما پیروزی زودهنگام استقلال می تواند در سه هفته آینده به پاشنه آشیل این تیم تبدیل شود و به دلیل بی انگیزگی اولین باخت را به شاگردان فرهاد مجیدی متحمل شود.

فرهاد مجیدی بارها گفته است که پیروزی بدون شکست برایش مهم نیست، اما از صحبت هایش مشخص است که تمایلی به این کار ندارد. او پس از شکست فولاد در آهوار، در نشست خبری به خبرنگاران گفت که قبل از بازی به بازیکنانش هشدار داده بود که 12 امتیاز باقیمانده را می خواهد، یعنی می خواهد رکورد شکست ناپذیری را حفظ کند.

مجیدی تا به اینجای فصل بهترین رکورد یک تیم در لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد اما از دست ندادن او و تیمش تا پایان فصل یک رکورد ویژه خواهد بود.

READ  ببینید | بزن بزن هواداران فوتبالی در مترو ترکیه

در سه بازی آینده استقلال، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان و در نهایت نفت مسجد سلیمان با این تیم بازی خواهند کرد که در این میان نفت برای بقا می جنگد و اگر تا هفته گذشته بقای این تیم به ثبت نرسد، قطعا یک بازی خواهد بود. کار سختی برای استقلال می شود اما در غیر این صورت بقیه بازیکنان جدول انگیزه ندارند مگر اینکه بخواهند رکورد استقلالی ها را بشکنند.

باید دید ترس و شبهه هواداران این تیم از احتمال بی انگیزگی استقلال در سه بازی آینده چیست و آیا مجیدی با وجود برد می تواند تیمش را به زور به میدان بفرستد؟

البته مجیدی برای حفظ این رکورد مجبور نیست تیم دوم خود را به میدان بفرستد و استقلال باید به زور به میدان ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا