قرارداد 72 موقعیت احداث راه روستایی لرستان


به گزارش خبرآنلاین لرستان، مصطفی ملکی صادقی که به همراه ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی به روستای دلفان سفر کرده بود در جمع مردم روستای عزیزکسته گفت: روستایی به ارزش 308 میلیارد تن با سازمان و برنامه ریزی مبادله شده است. برای استان که در نهایت 72 قرارداد بهسازی، ساخت ابنیه فنی و روسازی آسفالت در 102 محور به ارزش 440 میلیارد تن منعقد کرده است و این پروژه ها هم اکنون در حال انجام است. جهش قابل توجهی داشته اند و امیدواریم امسال شاهد جهش چشمگیری در بهسازی، ساخت و آسفالت راه های روستایی روستا باشیم.

وی با بیان اینکه تمامی پروژه های راه روستایی استان فعال است، افزود: با واگذاری ساخت و توسعه راه های روستایی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و پیگیری های انجام شده و همراهی رهبری استان و مردم در مجلس شورای اسلامی، پروژه ها فعال بوده و پیشرفت خوبی داشته است.

معاون فنی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با اشاره به پروژه های شهرستان دلفان گفت: در مجموع قرارداد ساخت و توسعه 101 کیلومتر راه روستایی با وام 143 میلیاردی در دستور کار است. تنی در شهرستان دلفان امسال 61 میلیارد تن از این وام را نهایی می کنیم.

وی در خصوص محور عزیزکش گفت: بهسازی و آسفالت هشت محور روستایی با اعتباری بالغ بر 12.7 میلیارد تن به اتمام رسیده و محور عزیزکش نیز در این قالب قرارداد مدیریت می شود. تا پایان فصل کاری نهایی و ادامه مسیر تا امامزاده انجام می شود.

READ  در تصادف اتوبوس سمند 23 نفر مجروح شدند.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا