قرارداد مشروط ۲ بازیکن خارجی استقلال


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از قهرمانی زودهنگام تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر، صحبت هایی مبنی بر انتقال وضعیت این تیم برای فصل آینده از جمله تقسیم بازیکنان خارجی و پیشنهاد برای چند بازیکن مطرح شد. این در حالی است که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال لیستی به باشگاه نداد و همه چیز را به پایان فصل موکول کرد.

استقلال در این فصل چهار بازیکن خارجی دارد: کوین یمگا، رودی زاستد، رافائل سیلوا و عزیزبک امانوف که تنها یامگا با آنها قرارداد دو ساله دارد. زستد و آمانوف یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارند اما ادامه همکاری آنها برای فصل آینده به توافق کادر فنی و باشگاه بستگی دارد. سیلوا مدافع برزیلی نیز تا پایان فصل قرارداد دارد و باید دید آیا حاضر به تمدید قرارداد خواهد بود یا به تیم دیگری فکر می کند.

قرارداد محمدحسین مرادمند، عارف گلمی، رزبه چشمی، سعید مهری، آرمان رمضانی، وریا گفوری و مهدی مهدی پور از بازیکنان بومی به پایان می رسد. مرادمند اواسط فصل جاری به اردو رفت و کادر فنی خواهان تمدید قرارداد این بازیکن با استقلال است.

چند بازیکن سابق استقلال که لژیونر هستند برای بازگشت به این تیم ابراز تمایل کرده اند از جمله محمد نادری که سال گذشته در لیگ ترکیه حضور داشت. افرادی مانند سید مجید حسینی نیز جزو گزینه های مذاکره برای بازگشت به جمع یقه آبی ها هستند که البته هنوز این موضوع به طور دقیق حل نشده است.

256 251


منبع

READ  وقتی سرمربی پرسپولیس تور دروازه استقلال را لرزاند/عکس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا