قتل به دلیل سرقت تلفن همراه 20000 تن فروخته شد


در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول عصر همان روز برادرزاده 8 ساله خود را برای بازی در پارک برده اما در حین بازی در پارک ناگهان دو پسر جوان با پای پیاده به آنها نزدیک شده و با تهدید با چاقو گوشی تلفن همراه مقتول را سرقت می کنند. مقاومت مقتول در برابر سارقان باعث شد که با چاقو به وی ضربه بزنند و به سینه پسر جوان 24 ساله ای که گوشی موبایلش را سرقت کرده و از محل متواری شده، ضربه ای به قفسه سینه او وارد کند.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به شناسایی ردی از گوشی شدند و مشخص شد که این گوشی متعلق به زن جوانی با هویت جعلی سهیلا است که سابقه سرقت در پرونده خود دارد. . وی پس از دستگیری سهیلا گفت: یکی از اعضای باند سرقت از ویلا در شمال پایتخت هستم و در حال اجرای طرح سرقت از ثروتمندان هستم. به عنوان یک پرستار در منزل وارد خانه مردان سالخورده و ثروتمند شمال تهران شدم و پس از مدتی که از وضعیت خانه و محل نگهداری پول و اشیاء قیمتی اطلاعات کامل داشتم به دیگری اطلاع می دادم. اعضای این باند غارت کردند و سرقت انجام شد اما زن جوان مدعی است پسرش به او تلفن همراه داده است. پسر سهیلا نیز در تحقیقات گفت که آن را از یکی از دوستانش دریافت کرده و در نهایت دوستش اعلام کرده که گوشی را از پسری افغانی خریده است.

بدین ترتیب دستور بازداشت نوجوانی به نام نذیر صادر و متهم دستگیر شد. او ابتدا ادعا کرد که تلفن همراه خود را در کف خیابان پیدا کرده است. روی نیمکت پارک نشسته بودیم که ناگهان چشممان به مقتول افتاد که با پسری به پارک آمده بود. ما به سراغ آنها رفتیم، اما نمی خواستیم او را بکشیم فقط می خواستیم موبایلش را برداریم که مقتول شروع به مقاومت کرد و با ما درگیر شد، خواستیم فرار کنیم که چاقو پرتاب کرد و روی زمین افتاد. پس از فرار، تلفن های همراه خود را به قیمت 20000 تن فروختیم.

پس از اعترافات این نوجوان، همدست وی دستگیر شد و از آنجایی که دو متهم این پرونده زیر 18 سال سن دارند، با دستور بازپرس اداره ششم ندامتگاه صوفیه، پرونده در اختیار دادگاه اطفال و نوجوانان قرار گرفت. دادگاه.

READ  درخواست دادستانی مشهد برای جلوگیری از ورود زنان محجبه به مترو

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا