فروشِ ۶۷ میلیارد تومانی نمایشگاه کتاب در ۶ روز

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی رمضانی معاون نمایشگاه کتاب در نشست خبری از افزایش ناشران خارجی، حجم فروش کتاب و رسیدگی به تخلفات ناشران خبر داد.

وی با اشاره به افزایش تعداد ناشران خارجی طی چند روز گذشته از 170 به 187 ناشر، گفت: این افزایش به این دلیل است که ممکن است برخی ناشران به نمایندگی از ناشران دیگر برای فروش و تبلیغ کتاب خود اقدام کنند.

رمضانی تصریح کرد: در حال حاضر ناشران خارجی در 68 غرفه مستقر هستند و از برخی غرفه ها خواسته شده است که متراژ غرفه ها را پنج تا هشت متر افزایش دهند.

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران درباره تخلفات ناشران نیز گفت: تاکنون 17 گزارش رسیدگی شده که از این تعداد 7 پرونده برای ناشران خارجی و 3 پرونده برای ناشران داخلی صادر شده است. «موضوع اصلی تخلف، تحویل کتاب خارج از ضوابط نمایشگاه است.

وی گفت: احکام متخلفان تا قطعی نشدن اعلام نمی شود. با این حال، برخی از جملات پایانی بسته شدن کابین برای چند ساعت تا یک روز است.

رمضانی درباره ممنوعیت غرفه کانون پرورش فکری به دلیل تخلفات در سال 98 گفت: اگرچه از توقیف این مجموعه در نمایشگاه ناراحت هستیم، اما نشان دهنده تعهد کارکنان فعلی کانون و مرکز است. قوانین.”

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 31 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 30 این ماه در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سایت ketab.ir ادامه دارد.

فروش ۶۷ میلیارد تومانی نمایشگاه کتاب در ۶ روز

5757


منبع

READ  معرفی بازیگران جدید سریال مسعود ده‌نمکی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا