فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت تاج و تخت کشور: رئیس بیمارستان مجاز است به مددجویان مکشوفه خدمات ندهد/ تهاجم فرهنگی، فروپاشی کشور است.

سردار محمدحسین سپر صبح پنجشنبه در جلسه قرارگاه روحانیت و حجاب گیلان در سالن اجتماعات فرمانداری گدیر اظهار داشت: ترویج عفاف و حجاب در جامعه.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت تاج و تخت کشور با بیان اینکه عفاف و حجاب فقط آسیب فرهنگی نیست و در همه عرصه ها مورد تهدید هستیم، افزود: یکی از اهرم های مقابله با اساس انقلاب اسلامی، حجاب است. “

وی ادامه داد: در همایش سالانه که در یکی از دانشگاه های رژیم صهیونیستی برگزار می شود، دستور کار با مردم ایران فحاشی، فحاشی و ایجاد انحرافات اخلاقی، اعتیاد به الکل و مصرف مواد مخدر است و امروز به این موضوعات در کشور. «ما با آن روبرو هستیم.

سردار سپه با بیان اینکه 43 سال است همه گزینه های بالا و پایین میز علیه ما به کار گرفته شده است که ما در مقابل آن مقاومت می کنیم اما تهاجم فرهنگی کشور را به فروپاشی کشانده است، گفت: اگر تلاش نکنیم می شویم. مغلوب اراده استکبار .

وی با تاکید بر اینکه توسعه فرهنگ حسد و بداخلاقی سرلوحه تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: با شبکه های سازمان یافته پیچیده ای مواجه هستیم که بداخلاقی و بداخلاقی و انحرافات اخلاقی را در جامعه ترویج می کنند، پس منتظر دستور نباشید.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت تاج و تخت کشور: رئیس بیمارستان مجاز است به مددجویان مکشوفه خدمات ندهد/ تهاجم فرهنگی، فروپاشی کشور است.

بیشتر بخوانید:

حجاب فقط یک چتر نیست

سردار سپهر با بیان اینکه در دولت های گذشته هیچ تلاش و اهتمامی برای مقابله با بداخلاقی و بی حجابی صورت نگرفته است، گفت: حوزه ورود.

وی افزود: رئیس بیمارستان این حق را دارد که مددجویان در معرض دید را مداوا کند و به آنها خدماتی ارائه نکند زیرا این فرد در حال انجام کار غیرقانونی و جرمی است.

سردار سپه با بیان اینکه اگر این روند ادامه پیدا کند از کشورهایی مانند ترکیه بدتر خواهیم بود، گفت: حجاب تنها پوشش چادر مشکی نیست و پوشش محلی که نماد عفاف و فرهنگ منطقه است نیز باید مورد تشویق قرار گیرد. .

وی با تاکید بر اینکه اقدامات اصلی ما مثبت و گفتمان ساز است، تصریح کرد: استفاده از ائمه جماعات، نخبگان، روحانیت و مردم برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه ضروری است چرا که اگر مردم را در این عرصه وارد نکنیم شکست خواهیم خورد.

سردار سپر با بیان اینکه دو مشکل به دلیل حضور گردشگران در گیلان وجود دارد، گفت: حضور 7 میلیون مسافر در گیلان نیازمند حمایت ویژه مرکز در مبارزه با آسیب عفاف و حجاب است.

وی با اشاره به اینکه قوه قضائیه وظیفه دارد با اصناف متخلف در حوزه پوشاک و حجاب برخورد کند، افزود: تولیدکنندگان باید به تعهدات خود در امر ترویج و پایبندی به عفاف و حجاب عمل کنند.

سردار سپه با اشاره به شبکه های فساد فریب دختران جوان گفت: باید مقتدرانه با این افراد و این شبکه ها برخورد کنیم.

2121


منبع

READ  ماجرای کار پیکاسو در موزه ملی ایران به کجا ختم شد / عکس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا