فرمانده سپاه استان سمنان: عرصه جهاد برای سربازان ولایت واجب عینی است.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، سردار حمید دامگانی فرمانده سپاه استان سمنان روز شنبه در مراسم گرامیداشت هفته سلامت حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان از زحمات این معاونت تجلیل کرد. و حفاظت زیستی استان سمگان در حوزه بهداشت و درمان گفت: مسئله سلامت یکی از مسائل اصلی دین مبین اسلام است و بر اساس روایات دو نعمت سلامتی و امنیت ارتباط معناداری با یکدیگر و مسیر تکامل دارند. در تعادل سلامت روان شکل می گیرد.
وی افزود: کسانی که در حوزه بهداشت و درمان مبارزه با بیماری های قلبی عروقی فعالیت می کنند، مانند جهادگران اجر معنوی دارند.
فرمانده سپاه استان سمنان در ادامه به موضوع ارتقای یارانه ها و اقدام مهم دولت در حوزه های اقتصادی پرداخت و گفت: موضوع ارتقای یارانه ها و جراحی اقتصادی یکی از اقدامات جسورانه و مهم دولت برای تحقق عدالت و گامی موثر در رسیدگی است. و البته دشمنان با ایجاد بی ثباتی و تشویش اذهان عمومی سعی در مانع تراشی در اجرای این طرح مهم اقتصادی دارند که با هوشیاری و بصیرت مردم همچون گذشته ناکام خواهد ماند.
سردار دامگانی اصلاح فرهنگ اقتصادی در جامعه را مهم می داند و بیان می کند: اصلاح فرهنگ اقتصادی در جامعه یکی از مسائل مهم و نیازهای اقتصادی است و با فرهنگ سازی در این زمینه ناهنجاری هایی مانند انباشت کالاهای اساسی در داخل و اسراف ایجاد می شود. در سبک زندگی جامعه امروزی، محو خواهند شد.
سردار حمید دامگانی فرمانده سپاه استان سمنان گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جهاد، میدان جهاد برای سربازان استان یک واجب عینی است و درک درست و اشراف داریم. حقایق و بیان آن در میدان.» فضای مجازی و واقعی داریم.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از فعالان حوزه سلامت سپاه استان سمنان تجلیل شد.

READ  دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهیدان حیامی

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا