فرمانده سابق ناتو: زلنسکی پوتین را در محاسبات نظامی شکست داد


با نزدیک شدن به سومین ماه وحشیانه جنگ روسیه علیه اوکراین، نشان داد که این جنگ فقط جنگ خون و گنج در میادین، شهرها و بهشت ​​اوکراین نیست، بلکه یک رقابت کاملا شخصی بین ولادیمیر پوتین و ولادیمیر زلنسکی است. .

وی ادامه داد: آنها درگیر نبرد اراده ها هستند و هر کدام میزان ریسکی را که خود و ملت هایشان حاضر به انجام آن هستند محاسبه کرده اند. پس از گذراندن زندگی خود در مورد خطر عملیات نظامی، معتقدم که زلنسکی محاسبات مهم ریسک و پاداش را بسیار بهتر درک می کند. از اعمال او در رابطه با تصمیماتی که باید در زندگی خود بگیریم چه می توانیم بیاموزیم؟

استاوریدیس گفت: “اگر یک چیز در طول سفر طولانی زندگی ام آموخته باشم، این است که شما واقعاً قدر چیزی را نمی دانید تا زمانی که در موقعیت بسیار جدی قرار بگیرید و آن را از دست بدهید.” این در مورد شغل، دوست، همسر، ملت، ایده یا چیز دیگری که واقعا برای شما مهم است، صدق می کند. زلنسکی با دانستن اینکه دقیقا چه ارزشی دارد وارد جنگ شد.

این مقام ارشد نظامی سابق ناتو گفت: یک سال یا بیشتر، اکثر اوکراینی ها فکر نمی کردند روزی در خط مقدم جنگ باشند و به معنای واقعی کلمه همه چیز را به خطر انداختند. اما در زندگی، همه چیز می تواند برای همیشه در یک لحظه تغییر کند. این می تواند بدون هشدار قبلی در شرایط اورژانس پزشکی، تیراندازی دسته جمعی، بحران محل کار، یا برای کسانی که خدمت سربازی را با خدمت رزمی در حین اعزام انتخاب کرده اند، برای شما اتفاق بیفتد. وقتی این اتفاق می افتد، انتخاب ها کوچک هستند.

READ  گفتگوی تلفنی وزرای خارجه ایران و سنگاپور

او گفت: “اغلب بزرگترین پاداش ها در زندگی ما در این مواقع به همراه بزرگترین خطرات به دست می آید.” ناپلئون گفت: “رهبر دلال امید است.” زلنسکی یک رهبر از این نوع است. همه ما، مانند او، باید تلاش کنیم تا جزو کسانی باشیم که مدت ها قبل از بحران، ارزش خود را بدانیم و بفهمیم چه کسی هستیم.

311311


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا