فرانسه رقیب ایران در راه جام جهانی/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این متن دلتنگی به دیداری اختصاص دارد که به نظر می رسد آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران قبل از معرفی بازیکنان نهایی جام جهانی 1978 آرژانتین بوده است. مسابقه ای که اولین دوره حضور ایران در این تورنمنت بزرگ جهانی است.

ایران در تولوز به فرانسه رفت و با کمترین اختلاف بازی را به حریفش واگذار کرد، تیمی که ستارگانی چون باخیم بوسیس، دومینیک روچتو، برنارد لاکومب و … را در اختیار داشت.

ناصر حجازی، حسن نظری، نصرالله عبدالهی، حسین کازرانی، آندرانیک اسکندریان، علی پروین، حسن نایباگا، ابراهیم قاسم پور، محمد صادقی، حسین فرکی، محمد صادقی، حسین فرکی و غفور جحاتنی در دقیقه 5 بر 5 در ترکیب تیم ملی فرانسه حضور دارند. مشخص است که او تنها ایران را در این دیدار به ثمر رساند.

گل های تیم فرانسه در این دیدار را آلبر گسمریش و دیدیه سیس به ثمر رساندند و دو بازیکن ایرانی (حجازی و کازرانی) در اعتراض به گل دوم فرانسه که با برتری از دروازه ایران وارد دروازه ایران شد، اخطار گرفتند. داور

در حالی که ایران برای جام جهانی 2022 آماده می شود، نگاه کردن به گذشته و بازی با تیمی مانند فرانسه غم انگیز است. فرانسه که البته هنوز به بزرگترین و تاریخی ترین تیم فوتبال جهان تبدیل نشده بود.

در پایان این گزارش باید به پرویز زاهدی گزارشگر دنیای ورزش در این مسابقات اشاره کرد که چند سال پیش پس از یک دوره بیماری صورت خود را با ماسک پوشانده بود.

    حریف فرانسه ایران در راه جام جهانی / عکس

257 251


منبع

READ  قرض ۱۰ میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال عزیزی خادم به پرسپولیس!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا