فاجعه مدیریت بحران کرونا و دستاورد بزرگ آن!


روزهای تلخی را در ایران با همه هموطنانم گذراندم، همین مطالب در گروه نخبگان خبرآنلاین: آیا امروز آقای زالی در مراسم گرامیداشت هفته سلامت شهید بهشتی در دانشگاه علوم پزشکی این را گفت؟

خبر خوش زالی از کنترل تاج در تهران
علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: امروز تعداد بیماران جدید در استان تهران از نظر کمبود رکورد بالایی است و برای اولین بار از زمان شیوع کرونا به زیر 150 نفر رسیده است. تهران دیروز فقط دو فوت قد داشت. امروز با دستان شما شاهد این دستاورد بزرگ هستیم. این موفقیت را به شما همکارانی که صاحبان اصلی روند و بازیگران اصلی میدان در این نبرد هستند تبریک می گویم.

از سوی دیگر، علاوه بر تلاش های دلسوزانه و حتی چند درخواست تند و جسورانه من در مقالات فوق برای اصلاح ساختار و روش های مدیریت بحران تاج در آن روزها، آقای مردانی، پزشک کمیته علمی تاج، اذعان کرد. اتفاق نادر چند روز پیش، آیا وزارت بهداشت مرگ بسیاری از هموطنان را مرگ ناعادلانه تلقی کرد؟ همین دستور و کلیپ برای نگه داشتن وام

دکتر مسعود مردانی از اعضای کمپین ملی مبارزه با همشهری آنلاین گفت: وقتی تعداد زیادی از هموطنان به دلیل عدم دسترسی به واکسن کرونا جان خود را از دست دادند، نباید وقت را تلف می‌کردیم، اما متاسفانه این اتفاق افتاد و عده‌ای به ناحق جان باختند. “
ببینید | اعتراف تلخ؛ زمان برای واکسن تلف شد و بسیاری به ناحق مردند هشدار از روزهایی که تاج به صفر رسید

اکنون بنده از روز اول پانودمی در 50 مقاله نکات اصلاحی را ارائه کردم که تا به امروز صدق می کند با مراجعه به مقالات اصلی با مراجعه به مقالات اصلی. منظور از ستاره ای که فرمانده محترم کمیته کرونا در تهران می گویند چیست؟
آیا این دستاورد بزرگ همان مرگ ناعادلانه عده ای از ایرانیان است؟ آقای زالی مگر در حوزه پزشکی کشور اتفاقی افتاده است جز تزریق واکسن خارجی که آن را کنترل می کند؟ آرزو می کنم حداقل این موفقیت بزرگ را جشن نگیرید و تبریک نگویید، مردم می توانند به ناحق از عزیزان از دست رفته خود یاد کنند و نفرین کنند. دعوا با مردم

READ  نرخ بالای سکته در ایران 8 میلیون نفر مبتلا به سندرم خواب بیقرار هستند

یک نکته برای همه دست اندرکاران این است که اگر واقعاً تا زمانی که اشتباهات خود را بپذیریم و مهمتر از آن مسئولیت اشتباهات خود را به عهده نگیریم، واقعاً برای بهبود اوضاع در هر وادی در امور کشور تلاش کنیم، میمون در هیچ حوزه ای از امور اتفاق نمی افتد. کشور.

* استاد نمونه کشوری در مهندسی سازه، زلزله و مدیریت بحران، بنیانگذار پایداری و مدیریت بحران در ایران و مؤسس انجمن بزرگان شهری کشور.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا