عوامل شرور با خفاش در اتوبان سعیدی دستگیر شدند


سرگرد محمد زیدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: اوایل ماه گذشته پس از نزاع دسته جمعی در اتوبان سعیدی که منجر به مجروح شدن چند نفر با قمه شد، موضوع در دست بررسی است. تیمی از ماموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ مستقر شدند.

وی گفت: ماموران کلانتری با اشرافیت و کار اطلاعاتی گسترده خود مخفیگاه این افراد شرور را شناسایی و با مشورت مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه سه عامل اصلی درگیری را در پناهگاهشان در جنوب غرب تهران دستگیر کردند.

سرگرد زیدی همچنین تصریح کرد: متهمان دستگیر شده که همگی دارای سابقه تصادف هستند در بازجویی های اولیه به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را از این اقدام شرور، اختلاف قبلی و نمایش زور اعلام کردند.

این افسر خاطرنشان کرد: هر سه دستگیر شده برای محاکمه به دادسرا معرفی شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر افراد دخیل در این پرونده ادامه داشت.

معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و کسانی که بخواهند این امنیت را خدشه دار کنند و آسایش و آرامش را از مردم سلب کنند، رفع خواهد شد، به شهروندان توصیه کرد: تخلف را گزارش دهید. در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

دزدی که با کلید سلطنتی قفل 11 خانه را باز کرد

233233


منبع

READ  نوروز بدون اجازه برای این دسته از زندانیان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا