عملیات شکار ویژه برای کشتن مقامات اوکراینی در شرق آغاز شده است

به گزارش دیلی میل، به نقل از پلیس منطقه لوهانسک در دونباس، رویس گفت که مقامات منطقه در حال خلاص شدن از شر جوخه های مرگ روسیه هستند که یادآور “قتل قرمز” بلشویک ها در طول جنگ جهانی اول است.

کرملین از پیشرفت در شرق و تصرف شهر استراتژیک لیمان خبر داده است و این خبر خوبی برای پوتین است.

نیروهای پوتین اکنون 95 درصد از لوهانسک را تحت کنترل دارند و زلنسکی شب گذشته تکرار کرد که دونباس بخشی از اوکراین خواهد بود و ما آن را پس خواهیم گرفت.

با توجه به تمرکز روسیه بر محاصره Sorodontsk، مهم ترین شهر در منطقه ای که درگیری های خیابانی در آن جریان دارد، اوکراین ممکن است برای جلوگیری از تکرار محاصره ماریوپل عقب نشینی کند.

اعصاب مردم مثل پولاد است و روحیه بالایی دارند و نمی ترسند، اما اجساد در خیابان ها هستند و گزارش هایی از قربانیان در میان کودکان شنیده می شود و بدتر از آن، روس ها بی تفاوت هستند و به محله های مسکونی و مردم تیراندازی می کنند. گفت. کارمند محلی گریگورف

پیشرفت روس ها در شرق پوتین را برای حمله بعدی در پاییز برای تصرف کیف آماده می کند.

به همین دلیل شروع به جذب شهروندی کردند.

نخست وزیر اوکراین به بی بی سی گفت که نیروهای پوتین بیش از 15000 مایل جاده، صدها پل و 12 فرودگاه را تخریب کرده و 115000 مایل مربع از خاک اوکراین را مین گذاری کرده اند.

از سوی دیگر سقوط شهر لیمان ضربه ای جدی به اوکراین است.

READ  واکنش کنعانی به اطلاعیه نوروزی بایدن: این اظهارات نادرست است

این شهر دسترسی به پل‌ها و جاده‌های اصلی راه‌آهن را در امتداد رودخانه سیورسکی دونتسک، در ۱۲ مایلی اسلاویانسک، یک مرکز حمل‌ونقل مهم، فراهم می‌کند.

5656


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا