عملیات احداث و تجهیز خط رنگ جدید شرکت کرمان موتور در ارگ جدید بم آغاز شد

معاون اجرایی شرکت کرمان موتور در حاشیه گرامیداشت هفته کارگری گردهمایی خانواده کرمان موتور از آغاز پروژه ساخت خط رنگ آمیزی تمام اتوماتیک این شرکت خبر داد و افزود: این پروژه تا 14 ماه آینده به بهره برداری می رسد. این است که تا ابتدای سال جاری 70 درصد پیشرفت در این پروژه خواهیم داشت، امکان پاشش رنگ بر روی 20 نوع بدنه در ساعت، استفاده از فیلتراسیون خشک در غرفه های رنگ، رعایت آخرین فناوری های تولید و استانداردهای زیست محیطی و کاهش مصرف آب. از جمله مزایای رنگ فروشی جدید شرکت کرمان موتور خواهد بود.

ساخت و تجهیز خط رنگ جدید شرکت کرمان موتور در ارگ جدید بم آغاز شد

این پروژه همچنین مجهز به سیستم RTO است که از انتشار آلاینده های رنگ و سوخت کوره جلوگیری می کند و آلودگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. از طرفی سالن رنگ برای پاشش رنگ های پایه آبی پایه آبی طراحی شده است که باعث کاهش آلودگی محیطی ناشی از حلال های شیمیایی می شود.

ساخت و تجهیز خط رنگ جدید شرکت کرمان موتور در ارگ جدید بم آغاز شد

آیدین خوردستان ضمن اشاره به رباتیک بودن فرآیند پاشش رنگ در سالن جدید، اعلام کرد: ربات های رنگ پاش مورد استفاده در سالن رنگ دوم ساخت شرکت هیوندای کره جنوبی است و سیستم رنگ پاش از جدیدترین تجهیزات تولید شده استفاده خواهد کرد. شرکت Sames در فرانسه ضمناً آب بندی و پاشش پی وی سی کف بدنه برای اولین بار در کشور به صورت رباتیک انجام می شود.
وی در پایان تاکید کرد: ظرفیت و امکانات خط جدید رنگ آمیزی کرمان موتور به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که امکان رنگ آمیزی بدنه تمامی خودروهای سواری تولیدی در کشور وجود دارد.

READ  ارز وثیقه و ربح تسکین‌دهنده درب خطه دلاوران تهران

ساخت و تجهیز خط رنگ جدید شرکت کرمان موتور در ارگ جدید بم آغاز شد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا