عضو شورای شهر تهران: ند قلم جنس آوردند انگار چه خبر شده است


شصتمین جلسه شورای شهر تهران صبح روز یکشنبه با هاضور علیرضا

مهم این است که ما این حق را نداریم.

حجتالاسلام سید محمد آقامیری در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری به حواشی ایجاد شده برای مجلس شورای ملی به ترکیه گفت: خدا را شاهد می گیرم، صحبت های من نه از روی هوای نفس که صرفاً از روی تکلیف است اگر اندک آبرویی در فضای سیاسی باشد. جامعه دارم از لطف و محبت مردم شريف تهران و جبهه انقلاب دارم و به عنوان يك سرباز کوچک اين برو را

این عضو شورای شهر تهران گفت: اندک آزادگی در خودم بینم که چه را حق اعلام می کنم و فریاد بزنم و باکی از جبهه گیری ها و مطالبی که بعداً بیاید ندارم.

وی افزود: موضوعی که چند روز است فضای مجازی کشور و شبکه های معاند را بر علیه نظام بسیج کرده و همه به صورت یک دست چه عوامل داخلی و منافقین و چه شبکه های خارجی درصدد ضربه زدن به نظام بر سر یک مسئله بسیار پیش پا افتاده است. است.

قا میری ادامه داد: مسئله وارد کردن چند قلم کالای خارجی به نام سیمونی کودک هه توسط دختر و داماد این خانواده با چهار ساک رفتند و با پنج ساک برگشتند و دو قلم جنس هم همراه خود آوردند که مشخص است، دو جوانی که اول ازدواجشان است و میخواهند صاحب فرزندی شوند، ذوق دارند و به یک سفر خارجی رفتند و در یک حراجی سیسمونی دیدند. شما را خیلی دوست دارم. خیلی ممنون، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم و دوستت دارم!

READ  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی تاکید:رد: اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالای داخلی مسئله بسیار کاربردی است اما یراد بها الباتل! لعنتی چه خبر است؟ رزی دویست گرووز خرگئی درش آشور انگمام می شد

گفتم: پیام خوبی به شما دادم. اگر مجلس به خانواده اجازه میداد، با پروتکلهای امنیتی رفت و آمد کرد و خیلی محافظ بود و از گیت مخصوص میرفتند و از گیت مخصوص بر میگشتند، اینها را نگاه نمیکردند و متوجه نمیشوند اما نمایندگان مجلس میگویند مثل یک فرد عادی با. Hofamimai Mummolii Prouid و Ba Mardm Bruid و Ba Mardm Bardid. چه خبره لعنتی؟ اینجا چه میکنی؟ میخوای چیکار کنی؟ چطور هستید؟ چه کار می کنی؟ این عقده ها از کجا در می آید که به یک نیروی انقلابی و جهادی که چهل سال از عمر خود را در این مملکت وقف انقلاب و نظام کرده است و در این کشور کار کرده و زحمت کشیده است، می کنند؟

وی افزود: به خود او و عملکرد او نمی تواند انتقاد کند که الان یکی از ارکان این نظام است و حاشیه سازی می کنند که قلم جنس می آورند و انگار چه خبر شده است.

آقامیری همچنین با اشاره به شعارهای داده شده در تجمع فرهنگیان گفت: من ناراحت شدم از این که از فرهنگیان در تجمع به حق صنفی که دنبال کار صنفی خود را شعاری می دهند و کلمات دور از شأن معلمی را که برای این کشور می دهند و این را می دهند. سیسمونی را دا دستمایهه شریاری برای ارفتن نهق خود خدی می نیند.

در این صورت می توانید آن را ببینید. این یک راه عالی برای ساخت یک فیلم، یک فیلم و یک آهنگ است. ما خیلی باهاش ​​کار داریم. من خیلی باهاش ​​کار دارم.

READ  خبر آنلاین - عکس آخرین عکس شهید دارابی قبل از ورود به ساختمان 153

آقامیری ادامه داد: یکی از عملیات های روانی را در جهت ترور از شخصیت های که یکی از اضلاع جبهه انقلاب است طراحی می کنند تجربه چندین دهه گذشته نشان می دهد هر زمان جبهه انقلاب متحد می شود اتفاقات بزرگی در این مملکت رقم می خورد و در همین موقعیت منافقین. انجام این کار برای ما مسئله زمان و زمان است.

ويانه درد: امروز در هر جا شهر تهران برويد نام آقاي قاليباف مي‌درخشد بله انتقادات ها ه من نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم؟ هدف از کار سبت چیست؟ همه چیزهای مهم دنیا مهمترین چیزهای دنیا هستند.

این نام رب رب اللّه است. این دیگه چه کوفتیه؟ هیمین ششکیت راه راهبر به آوانوآن نیز یکی از اعضای جید و دایره المعارف است. فهمیدن و فهمیدن این که نیازی نیست بسیار دشوار است. امروز آقای کالیباف است، دیروز آقای ریسی بود فردا آقای زاکانی و هادادعادل هستند. اینجا چه میکنی؟ به دنبال رستوران و رستوران در دستان هستیم. Kudzhan Dz Zaman Khud Khudr Kuddar Zadr Kuddar Zadr Kuddad

این تنها کاری نیست که در گذشته می توان انجام داد. نگاه جبهه انقلاب این است که از شخصیت های انقلابی و جهادی خود دفاع می کنند و استراتژی ما این است که آقای زاکانی از صددرصدی حمایت کند و موفقیت او را در خدمات رسانی به مردم تهران می دانیم.

۲۳۳۲۳۳


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا