طوفان شن در شرق کشور / بارش 5 روزه در راه است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی و آینده نگر سازمان هواشناسی، در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ارتفاعات کرمان، شرق گلستان و شرق، بارش پراکنده باران، نقاط همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. فردا یکشنبه در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش خواهد بود.

روز دوشنبه در برخی مناطق شمال غرب کشور و استان گیلان رگبار باران، رعد و برق و رعد و برق و در روز سه شنبه در نواحی شمال غرب دریای خزر پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه در برخی مناطق شمال شرق 6 استان ساحلی دریای خزر و در شمال غرب بارش پراکنده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از امروز تا دوشنبه در شرق و جنوب شرق به ویژه خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و شرق کرمان وزش باد شدید همراه با گرد و خاک با احتمال وزش شن پیش بینی می شود. امروز و فردا در برخی مناطق مرکز، شمال شرق، جنوب، جنوب غرب و غرب کشور وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

دمای هوا امروز در شمال غرب، سواحل دریای خزر و استان های دامنه جنوبی البرز مرکزی و یکشنبه در شمال شرق افزایش چشمگیری داشته و تا روز چهارشنبه ادامه دارد. همچنین دما در روزهای شنبه و یکشنبه در شرق و جنوب شرق بین 5 تا 8 درجه کاهش می یابد.

آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

بیشتر بخوانید:

هشدار نارنجی هوا برای وزش باد شدید در این استان ها

گرد و غبار در ایران ربطی به سدهای ترکیه ندارد!

47231

READ  snow and rain در جداهای 11 استان کیشور/ obstruction 21 جاده و ترفافیک پرحجم در 2 موسور


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا