طرح سال بیمه سامان یک خدمت بازنشستگی هوشمند است


به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، محمد مظلوم افزود: در این راستا کارفرما با پرداخت سالانه معادل حقوق پایه کارکنان و تامین پوشش بیمه ای، سرمایه مناسب و قابل اعتمادی را برای کارکنان در دوران بازنشستگی یا پایان کار تامین می کند. آنها را انجام می دهد.
وی بیان کرد: این بیمه نامه علاوه بر تامین منابع مالی کافی در طول عمر بیمه شده، شرایط استفاده از پس انداز را نیز برای مشمولان میسر می کند.
معاون قراردادهای گروهی بیمه عمر شرکت بیمه سامان ادامه داد: طرح سالانه بیمه سامان به کارفرمایان این امکان را می دهد تا با استفاده از وجوه برای بازخرید کارکنان خود، مزایای قابل توجهی را برای دوران بازنشستگی خود فراهم کنند.
به گفته وی، کارفرمایان می توانند این بیمه نامه را متناسب با شرایط کاری و درآمد کارکنان خود و همچنین پوشش فوت عادی تا 18 برابر حق بیمه و فوت در تصادف تا 54 برابر حق بیمه ارائه دهند. با کمترین هزینه، پیامدهای مالی حذف مرگ و میر کارکنان.
مظلوم گفت: این بیمه نامه دارای ذخیره سنواتی است که متعلق به بیمه گذار است و تا تاریخ فسخ، بازنشستگی یا حتی فوت بیمه شده محاسبه می شود و به بیمه گر یا افراد معرفی شده از سوی وی قابل پرداخت خواهد بود.
وی یکی از مهمترین مزایای این طرح را امکان اخذ وام با بهترین نرخ سود و همچنین استفاده از معافیت های مالیاتی طراحی شده برای بهره مندی از این بیمه نامه عنوان کرد.
به گفته معاون امور قراردادهای بیمه گروهی شرکت بیمه سامان، این بیمه نامه برای افراد میانسال مناسب است، بنابراین در صورت انتخاب و استفاده از بیمه بازنشستگی تکمیلی، تنها قسمت کوچکی از کل حق بیمه پرداختی به عنوان هزینه بیمه در نظر گرفته می شود. .

READ  لیموزین انحصاری مرسدس بنز در ایران! / عکس

شایان ذکر است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با سایت بیمه سامان به نشانی www.si24.ir و یا با شماره تلفن 8943-021 تماس حاصل نمایند و یا با شعب و نمایندگی های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور تماس حاصل نمایند. .


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا