صلیب مرگ برای بیت‌کوین / پیش‌بینی سقوط تا ۲۰ هزار دلار

اگر در بازار کریپتو سرمایه گذاری کردی احتمالاً سوال اصلی شما در حال حاضر این است که بازار به کجا می رود. این سوال مهم است زیرا در زمان های اخیر افزایش شدیدی در تقسیم پیش بینی ها وجود داشته است. برخی می گویند که بازار بیشتر در حال سقوط است و برخی دیگر می گویند حمایت تا کنون ثابت بوده است، بنابراین احتمالا بیت کوین برمی گرداند.

اما اتفاق مهمی در بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است. دیروز، میانگین متحرک 50 روزه بیت کوین به زیر میانگین متحرک 200 روزه خود رسید که نشان دهنده تلاقی مرگ است. این سیگنال فنی منفی نشان می دهد که احتمال سقوط مجدد ارز دیجیتال وجود دارد.

صلیب مرگ برای بیت کوین / پیش بینی کاهش به 20000 دلار

صلیب مرگ در نمودار بیت کوین

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله، در محدوده قیمتی 29000 دلار معامله می شود. به نظر می رسد حجم معاملات نیز رو به کاهش است و احتمالا به زودی شاهد یک شوک نزولی به بازار خواهیم بود. اگرچه چند روز پیش اندیکاتورهای این ارزهای رمزپایه از محدوده اشباع خارج شده اند، اما MFI همچنان زیر محدوده 20 قرار دارد و این بدان معناست که ورود پول به بازار کم است.

آیا بیت کوین سقوط می کند؟

اولین منطقه پشتیبانی که باید انتظار داشته باشیم 27000 دلار باشد. اما حتی اگر 27000 دلار از دست برود، فشار فروش به شدت افزایش خواهد یافت. بسیاری از مسائل بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد و ما باید فرصت های معاملات آتی را نیز در نظر بگیریم.

حالا آدرس هایی که بیت کوین آنها در حال فروش هستند و از آدرس هایی که جمع آوری می کنند بیشتر هستند. این می تواند دلیلی باشد که نهنگ ها بیت کوین های خود را می فروشند. ضربدر مرگ در نمودار رمزی موضوعی پیش پا افتاده نیست. هر بار در تاریخ، یک ضربدر مرگ بر روی نمودار ظاهر شده است، بیت کوین به این مشکل واکنش نشان داده است و این مشکل برای بیت کوین بسیار مهم است.

READ  این‌گونه است که دلار میل به آرامش دارد

برخی پیش بینی می کنند که این ارز دیجیتال می تواند در محدوده 20000 دلار بازگردد. اما برخی پیش بینی می کنند که حمایت 23000 دلاری در انتهای بازار باشد.

223227


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا