صحبت‌های جبلی درباره بازگشت فردوسی‌پور به صداوسیما


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما ظهر امروز سه شنبه 12 خرداد در دیدار با دانشجویان دانشگاه شریف درباره عادل فردوسی پور گفت: موضوع فردوسی پور در دوره من نود بود. سه سال از این ماجرا می گذرد و حالا مسئولیت آن را بر عهده می گیرم. حالا من یک موقعیت را به ارث برده ام و همه می خواهند آن را درست کنند. فکر می کنند با امضای طلایی این کار انجام می شود، اما این را نباید دید. بحث دو طرفه است. او باید بازی تیمی را هم قبول کند. قوانین دوجانبه را بپذیرید. سرمربی هم باید آن را ارزیابی کند. در این شماره خاص، فردوسی پور نیز دیدگاه های خاص خود را دارد. صرف نظر از مردم، من می گویم باید اصول حکومت داری را ببینیم. من نمی خواهم پاسخ دیپلماتیک و بسته بدهم. من شخصا با فردوسی پور صحبت کردم.

وی ادامه داد: تا کی می توان به ماندن امیدوار بود؟ دوباره دو طرفه است، اما وقتی آنتن را حتی به یک هنرمند می دهند، می رود و مثلاً پشت سرش را نمی بیند. کنترل صورت بسیار حساس است.

وی در خصوص ساترا نیز گفت: قانون اساسی جمهوری در اصل 44 همه چیز را پیش بینی کرده است، رادیو قابل انتقال نیست. مسئولیت‌های تلویزیون قابل واگذاری نیست و تولید محتوا طبق قانون اساسی بر عهده صداوسیما است. مسئولیت هرگونه فعالیت صوتی و تصویری در منطقه تا زمانی که قانون لازم الاجراست بر عهده اپراتور می باشد. خدایا می توانم از ظرفیت پلتفرم ها برای ارتقا آنتن استفاده کنم.

READ  سارق خانه ستاره رئال‌مادرید دستگیر شد/عکس

بیشتر بخوانید:

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا